Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wypad za miasto? Zabierz ze sobą saszetkę!

2020-10-26
Wypad za miasto? Zabierz ze sobą saszetkę!

Wypady za miasto stały się bardzo popularną formą spędzania wolnego czasu. Może to być np. spacer z rodziną po lesie, zdobywanie okolicznych szczytów, piknik na łonie natury lub poznawanie sąsiednich miejscowości. Na każdy z nich warto zabrać ze sobą podręczną saszetkę, do której zmieścisz niezbędne akcesoria.

Modna nerka na drobiazgi


Chusteczki higieniczne, pomadka, podręczne lusterko, dokumenty, mały portfel, klucze – to tylko część przedmiotów, bez których wiele kobiet nie rusza się z domu. Nawet, jeśli wybiera się gdzieś tylko na chwilę. Na co dzień znajdują miejsce w torebce. Wybierając się za miasto wrzuć je do podręcznej saszetki nerki.
Saszetkę nerkę zawieś na biodrach, przewieź w poprzek tułowia lub zarzuć na ramię – noś ją, jak lubisz i jak jest w danym momencie wygodnie. Najważniejsze, by nie krępowała ruchów i jednocześnie dała gwarancję, że potrzebne akcesoria będą bezpieczne i zawsze pod ręką.
          SASZETKA NERKA NA PAS HAISENBERG 002-HR SZARA

Saszetka na szyję – bezpieczeństwo i wygoda


Są wypady za miasto, na których liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo noszonych przy sobie przedmiotów. Ma ono szczególne znaczenie w miejscach popularnych turystycznie, przez które przewija się wiele osób. Wiedząc, że za chwilę możesz znaleźć się w tłumie ludzi, zabierz ze sobą saszetkę do powieszenia na szyi.
Dokumenty, pieniądze i klucze – to drobiazgi, o bezpieczeństwo których należy dbać w każdej sytuacji. Powieszone na szyi i noszone na piersi zawsze będą na oku i łatwo ukryć je przed innymi ludźmi, którzy nagle otoczą Cię z każdej strony. Wsunięte pod bluzę lub kurtkę nadal pozostaną łatwo dostępne dla właściciela.


SASZETKA SKÓRZANA NA SZYJĘ ABRUZZO AB-01Z CZERWONA

Nerka saszetka na łańcuszku


Wybierając się za miasto z nastawieniem, że odwiedzi się po drodze inne miejscowości, warto pomyśleć o podręcznej saszetce, która z jednej strony będzie praktycznym schowkiem dla podręcznych akcesoriów, a z drugiej sama spełni rolę eleganckiego, szykownego i modnego dodatku do stylizacji. Chociaż brzmi to, jak wygórowane oczekiwania, znajdzie się odpowiedź na taką potrzebę.
Idealną propozycją będzie damska saszetka na łańcuszku, którą można wykorzystać na dwa sposoby – jako modną i praktyczną, biodrową nerkę lub elegancką i podręczną listonoszkę. To, na którą wersję się zdecydujesz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twoich potrzeb, a sama saszetka w prosty i szybki sposób dopasuje się do nich.


 Nerka damska saszetka torebka na łańcuszku 2w1 Nobo biała Nerka damska saszetka torebka na łańcuszku 2w1 Nobo biała Nerka damska saszetka torebka na łańcuszku 2w1 Nobo biała Nerka damska saszetka torebka na łańcuszku 2w1 Nobo biała Nerka damska saszetka torebka na łańcuszku 2w1 Nobo biała Nerka damska saszetka torebka na łańcuszku 2w1 Nobo biała          NERKA DAMSKA SASZETKA TOREBKA NA ŁAŃCUSZKU 2W1 NOBO BIAŁA

Skórzana saszetka na ramię


Klasycznym i ponadczasowym rozwiązaniem jest skórzana saszetka na ramię – mini listonoszka, która nie będzie krępowała Twoich ruchów, pozostawi swobodne ręce i jednocześnie zmieści w sobie wszystko, co jest niezbędne na wypadzie za miasto. Duża ilość kieszeni i przegródek z dodatkowymi zapięciami pomoże w organizacji zawartości i utrzymaniu porządku. Dzięki temu nie będzie trzeba wyrzucać wszystkiego, by wyjąć z saszetki drobiazg ukryty na dnie.
Skórzana saszetka na ramię to dodatek, który noszą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Bo warto pamiętać, że również panowie potrzebują za miastem kilku podręcznych drobiazgów. Nie warto wypychać nimi kieszeni i ryzykować zgubieniem.


SASZETKA SKÓRZANA NA RAMIĘ ALWAYS WILD 504 GRANAT

Pokaż więcej wpisów z Październik 2020
pixel