Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Od lat torebki damskie są nieodłącznym elementem kobiecego stylu. Ich funkcje i zastosowanie są przeróżne. Jedne służą do magazynowania i przenoszenia niezbędnych gadżetów i przedmiotów codziennego użytku, inne stanowią jedynie dodatek do damskiego stroju. Wzory, fasony i kolory torebek odpowiadają trendom współczesnej mody i podążają za jej wyznacznikami. Jak zatem wybrać najodpowiedniejszy dla siebie model?
Czytaj więcej

Lato to najbardziej intensywny okres w roku pod względem ślubów. Nic dziwnego, w końcu pogoda najpewniejsza, a i miłość wtedy jakby mocniejsza. Dylemat w co się wtedy ubrać nie dotyczy jedynie panny młodej, ale nie ma każdej zaproszonej na wesele kobiety. Doskonale wiemy też, że sukienka to nie wszystko, a dodatki mogą mieć niekiedy większe znaczenie niż sama kreacja. Jak dobrać właściwą torebkę?

Czytaj więcej

Nie ma chyba drugiego tak mocnego wyznacznika trendów, jak to co noszą gwiazdy. Są wyznacznikiem stylu i wzorem do naśladowania dla wielu kobiet, które przeszukują internet w poszukiwaniu podobnych ubrań i akcesoriów. Ułatwimy im nieco zadanie i podpowiemy, jaki torebki będą odpowiadać tym, które kochają największe gwiazdy kina.

Czytaj więcej

Torba na laptopa to swoista wizytówka, a dopasowana do odpowiedniego stroju stanowi klasyczną całość biznesowej kreacji. Warto zatem przede wszystkim rozejrzeć się za taką, która będzie stanowić dobre uzupełnienie naszej garderoby. Szeroka gama kolorów i materiałów, z których wykonane są obecnie torby na przenośne komputery pozwala każdemu na dobranie optymalnego wzoru, w zależności od upodobań. [...]

Czytaj więcej
Wybór pomiędzy skórą ekologiczną, a naturalną nie jest oczywisty i zależy od wielu czynników. Warto jednak wiedzieć więcej o tych dwóch rodzajach materiałów, ich wadach i zaletach, aby móc zdecydować co nam bardziej odpowiada i na której cesze najmocniej nam zależy.
Czytaj więcej
Portfel, jako przedmiot codziennego użytku jest rzeczą nieodzowną. Przechowujemy w nim pieniądze – te papierowe, metalowe, jak i plastikowe. Służy również jako etui do wszelkich dokumentów jak prawo jazdy, dowód osobisty, czy karta do przychodni. Nierzadko również przechowujemy tam dowód rejestracyjny. Jest to więc rzecz cenna. Zadaniem przyszłego właściciela jest wybór takiego portfela, który będzie należycie chronił zawartość, jak również dobrze się prezentował.
Czytaj więcej

Nie od dzisiaj wiadomo, że kobiety są wielkimi fankami torebek. Mniejsze, większe, czarne czy kolorowe powodują szybsze bicie serca i rozszerzone źrenice.

 

Na rynku znajdziemy obecnie bardzo szeroki wybór różnego rodzaju torebek – ze skóry naturalnej, ekologicznej, z różnego rodzaju tkanin, duże, małe, odpowiednie do używania w ciągu dnia i na wieczór.

 

W jakiś sposób odnaleźć się w świecie kobiecych akcesoriów? Jak wybrać torebkę idealną? [...]

Czytaj więcej
pixel