Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Informacje o sklepie

WebFashion Skorzana.com

WEB FASHION to przedsiębiorstwo, którego misją od początku było wkroczenie na rynek z wysokiej klasy produktami z sektora galanterii skórzanej. Tak oto narodził się sklep Skorzana.com, którego oferta produktowa skupia się wokół skórzanych wyrobów dla kobiet i mężczyzn.

Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie klienta, dlatego też wysoko stawiamy sobie poprzeczkę, nie tylko jeśli chodzi o jakość sprzedawanego towaru, ale przede wszystkim o standardy obsługi. W przypadku pojawienia się sytuacji spornych, zawsze skłaniamy się ku rozwiązaniom najbardziej korzystnym dla klienta. Wysiłek, jaki wkładamy w utrzymanie wysokiej jakości relacji z konsumentami owocuje satysfakcją i nierzadko lojalnością klientów.

Kupując w naszym sklepie zyskują Państwo gwarancję bezpiecznych zakupów. Od 2013 r. figurujemy wśród firm, którym przyznano europejski znak jakości Trusted Shops. Warto podkreślić, że zanim sklep otrzymał certyfikat bezpieczeństwa, musiał przejść restrykcyjny test jakości, podczas którego brano pod uwagę m.in. takie składowe jak:

koszty - pełna informacja dla klienta o kosztach związanych z zakupem i przesyłką,

płatność - informacje o dostępnych opcjach płatności jeszcze przed złożeniem zamówienia,

dostawa - informacja na temat planowanego terminu dostawy oraz o ewentualnych opóźnieniach w niej,

zwroty - powiadomienie konsumenta o przysługującym mu prawie odstąpienia od umowy i zwrotu towaru oraz dane - zbierane i przechowywane w przypadku gdy nie zabrania tego prawo lub klient wyraził na to zgodę.

Łącznie instytucja certyfikująca weryfikuje sklepy pod kątem przeszło 70 kryteriów, zawsze biorąc pod uwagę zaktualizowane regulacje i orzecznictwa odnośnie ochrony konsumenta.

Cieszymy się, że Skorzana.com znalazła się w gronie najbardziej zaufanych sklepów, ponieważ dzięki temu nasi klienci zyskują m.in.: możliwość zrobienia zakupów w zaufanym sklepie, pełną ochronę do momentu dostarczenia przesyłki oraz w przypadku zwrotu towaru.

Pozostaje nam życzyć Państwu udanych zakupów!

 

 

SKORZANA.COM - MODNIE I SZYKOWNIE

 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !

pixel