Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Walizki podróżne małe twarde ABS

Walizki podróżne ABS to sprzęt, który idealnie sprawdza się w podróży. Do wyboru w sklepie skorzana.com jest bardzo dużo rozmiarów oraz kształtów walizek podróżnych twardych. Ten typ walizek szczególnie chętnie wybierany jest do podróży samolotem. Są one solidnie wykonane, głównie dzięki swoim usztywnieniom.

Cena
-
KOLOR
Materiał zewnętrzny
Marka
Rozmiar
Wnętrze
Płeć
Pokaż tylko

Uniwersalne walizki podróżne

Każda z walizek z abs posiada swoje indywidualne cechy, które stanowią idealne dopełnienie wizerunku oraz charakteru przyszłej użytkowniczki. Uniwersalne, damskie, męskie i dziecięce walizki z ABS-u zaskakują kształtami, kolorami i wzornictwem. Modele zakończone są dwoma lub czterema kółkami oraz uchwytem i wysuwaną rączką. Wszystkie te udogodnienia są po to, aby ułatwić prowadzenie, manewrowanie i transport bagażu. W środku walizki podróżnej ABS znajduje się komora główna, pasy zabezpieczające ubrania oraz dodatkowe kieszenie.

Kupując walizkę z tej kategorii ma się pewność, że bagaż będzie naprawdę dobrej jakości, głównie dzięki materiałowi ABS. Walizki z tej kategorii są naprawdę wytrzymałe i świetnie nadają się do każdego rodzaju podróży. Tworzywo nazywane jest kopolimerem akrylonitrylo-butadieno-styrenowym i jest jednym z najpopularniejszych, wykorzystywanych do produkcji walizek ogólnie. Walizki z ABS-u są zdecydowanie bardziej atrakcyjne cenowo, niż te wykonane z innych tworzyw sztucznych.

Walizki podróżne ABS sprawdzą się przy każdego rodzaju podróżach. Poliwęglan jest tworzywem należącym do grupy termoplastycznych polimerów, charakteryzującym się dużą wytrzymałością na uderzenia, pęknięcia, wgniecenia przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności.

Walizki podróżne tego rodzaju w chwili uderzenia mogą się odkształcać, jednak po chwili wracają do swojego pierwotnego kształtu. Kolejną cechą walizek wykonanych z tego materiału, szczególnie ważną dla osób podróżujących samolotem, jest ich lekkość, co przekłada się zarówno na komfort podróży, jak również możliwość zabrania ze sobą większej ilości podróżniczych niezbędników bez przekraczania dozwolonego limitu wagowego.

Klienci szczególnie cenią się sobie walizki z abs-u właśnie za ich ponadczasowy design i elegancję. Obecnie twarde walizki z ABS są najczęściej wybierane spośród dostępnych na rynku modeli. Cechują się niezwykle solidną konstrukcją. Ich powierzchnia jest odporna na działanie wody i uszkodzenia mechaniczne, ale też wgniecenia i pęknięcia. Zapewniają zawartości bardzo dobrą ochronę, dzięki czemu nie trzeba się obawiać, że rzeczy się zniszczą. To dlatego tego rodzaju walizki podróżne twarde sprawdzają się podczas podróży samochodem i autobusem, ale też samolotem, gdzie są narażone na obciążenia i zniszczenia.

Aby dobrze wyczyścić walizkę z twardego materiału, nie trzeba przeprowadzać szczególnie skomplikowanych zabiegów czyszczących. Zabrudzenia można usunąć za pomocą szmatki lub miękkiej gąbki. Co najważniejsze, szczotki o twardym i ostrym włosiu mogą zarysować powierzchnię, dlatego lepiej z nich nie korzystać. Do usuwania zabrudzeń można wykorzystać roztwór wody i płynu do mycia naczyń. Detergent nie może odbarwiać materiałów. Walizki ABS są więc nie tylko ładne, wygodne, ale i praktyczne w częstym użytkowaniu.

skorzana.com Reviews with ekomi-pl.com pixel