Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Teczki damskie, męskie skórzane Galskór

Poręczne teczki damskie i teczki męskie to przydatne akcesorium do pracy, ale nie tylko – sprawdzą się również w codziennych sytuacjach. W naszej ofercie można znaleźć tego typu produkty renomowanej polskiej firmy Galskór. Wśród dziesiątek teczek znajdują się modele o zróżnicowanym wyglądzie, kolorystyce, wielkości, a także walorach ozdobnych i funkcjonalnych. Dbamy o to, by każda klientka i każdy klient mogli znaleźć u nas teczki skórzane Galskór spełniające ich wymagania. O najwyższej jakości produktów tej marki świadczy fakt, że nasi klienci wypowiadają się o nich samych superlatywach i chętnie do nas wracają po kolejne produkty Galskór.

Kategoria
Wnętrze
Rodzaj

Galskór – polska firma i wysoka jakość

Znajdujące się w naszej ofercie produkty Galskór pochodzą od niewielkiej rodzinnej firmy działającej na rynku już od 1993 roku. W tym czasie firma dopracowywała swoje produkty i stale zwiększała jakość, która aktualnie stoi na najwyższym poziomie. Teczki skórzane Galskór i aktówki wykonywane są ze skór naturalnych lub ekologicznych. Wszystkie surowce pochodzą ze sprawdzonych źródeł i przechodzą surową ocenę jakości. Dzięki temu do klienta trafiają jedynie teczki skórzane damskie i męskie Galskór prezentujące się nienagannie pod względem wizualnym, a także gwarantujące wysoki poziom trwałości. Dzięki solidnym materiałom produkty Galskór nawet po wielu latach intensywnego eksploatowania zachowują swój pierwotny wygląd.

Wszystkie aktówki Galskór i inne produkty wykonywane są w rzemieślniczy sposób ręcznie. Dzięki temu od razu przechodzą kontrolę jakości, a klienci mają pewność, że kupują sprawdzony produkt. Produkty skórzane Galskór to najwyższa możliwa jakość w bardzo atrakcyjnej cenie.

Teczki i aktówki – damskie i męskie

W naszym bogatym asortymencie można znaleźć teczki damskie i teczki męskie Galskór. Są one dostępne w różnych wariantach jeśli chodzi o wielkość. Standardowa teczka pomieści laptopa i dokumenty, a także dodatkowe przedmioty. Projektanci Galskór zadbali o to, by teczki damskie i męskie miały dodatkowe kieszenie i przedziały ułatwiające codzienne użytkowanie. Wszystkie torby mają solidne i wygodne uchwyty. Szczegółowe parametry techniczne, a w tym wielkość Galskór teczek męskich i damskich znajdują się w opisach produktów.

Teczki skórzane damskie Galskór są bardzo podobne do męskich, jednak ich budowa się nieco różni. Ponadto firma zadbała, by były dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Panie mogą więc znaleźć ciekawsze kolorystycznie Galskór teczki damskie, a w tym czerwone lub wiśniowe. Większość produktów ma stonowaną kolorystykę w odcieniach czerni, szarości i brązu.

W naszej ofercie dostępne są też aktówki Galskór w bardzo wielu wariantach. Wersje damskie zostały zaprojektowane tak, by stanowić także walor ozdobny. Prezentują się świetnie i pasują niemal do każdej stylizacji. Są bardzo eleganckie, choć nadają się również do casualowego ubioru. Aktówki Galskór są nieco mniejsze od teczek, jednak nadal zachowują sporą pojemność – firma Galskór zadbała o to, by zapewnić pełną funkcjonalność swoim produktom.

skorzana.com Reviews with ekomi-pl.com pixel