Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Biwuary A4 i A5 online|14

Aktówki typu biwuar w rozmiarach A4 i A5 to najpopularniejsze wyposażenie wszystkich pracowników biurowych od wielu lat. Trendy przemijają, ale moda powraca, a niektóre elementy zostają z nami na dłużej i tak też jest w przypadku tego typu teczek, które nie tylko będą stanowić elegancki dodatek do marynarki, koszuli i pantofli, ale również będą one funkcjonalnym przedmiotem poprawiającym komfort codziennych obowiązków. 

 

Cena
-
KOLOR
Materiał zewnętrzny
Marka
Rozmiar
Wnętrze
Płeć
Pokaż tylko

Dlaczego każdy handlowiec powinien posiadać biwuar?

Nie zawsze można zabierać torbę zakładaną przez ramię, ponieważ może ona pognieść koszulę lub marynarkę, wpływając negatywnie na wizerunek pracownika – w takich sytuacjach warto zdecydować się na biwuar, w którym umieścimy dokumenty i niezbędne biurowe wyposażenie.

Ponieważ nawet oferując umowy klientom detalicznym i drobnym przedsiębiorcom, warto zawsze dysponować gotową umową i długopisem, dzięki któremu transakcja zostanie błyskawicznie sfinalizowana. Takie dodatki świadczą o przygotowaniu i profesjonalizmie rozmówcy, więc warto z nich korzystać.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi teczkami męskimi z oferty Skorzana.com, gdzie każdy znajdzie odpowiedni model dla swoich potrzeb.

skorzana.com Reviews with ekomi-pl.com pixel