Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Portfele antykradzieżowe RFID damskie skórzane

W dzisiejszych czasach większość z nas korzysta z płatności za pomocą kart zbliżeniowych. Gotówka wykorzystywana jest tak naprawdę bardzo rzadko. I choć wydawać by się mogło, że taka forma jest w pełni bezpieczna, w gruncie rzeczy okazuje się, że niekoniecznie tak jest. Poprzez RFID można przyspieszyć identyfikację czy to danej osoby czy też przedmiotu.

Cena
-
KOLOR
Materiał zewnętrzny
Marka
Rozmiar
Wnętrze
Płeć
Pokaż tylko

Portfele damskie z funkcją RFID - bezpieczeństwo pod kontrolą

Technologia RFID wykorzystywana jest także w kartach zbliżeniowych, stąd też bardzo łatwo można udostępnić swoje dane w sposób nieświadomy lub też paść ofiarą kradzieży. Czy można temu przeciwdziałać? Oczywiście! Idealnie sprawdzają się tutaj portfele RFID, które przed tego typu sytuacjami zabezpieczają samych właścicieli kart zbliżeniowych.

Jakie skórzane portfele damskie RFID możemy zaoferować?

Nasz asortyment produktów w tej kategorii jest niezwykle bogaty i różnorodny. Swoją ofertę kierujemy do kobiet, które pragną postawić i na piękny wygląd portfela i na pełne bezpieczeństwo swoich pieniędzy na koncie. W naszym wachlarzu ofertowym znajdują się skórzane portfele damskie RFID o różnej wielkości i kształcie, a także w wielu kolorach do wyboru. Polecamy i klasyczną czerń lub brąz, ale także i bardziej szalone kolory, jak limonka, butelkowa zieleń, czerwień czy też błękit. Oferujemy gładkie propozycje i ciekawe wzory - wszystko dopasowane w pełni do gustów i potrzeb najbardziej nawet wymagających kobiet. Jesteśmy więc przekonani o tym, iż właśnie tutaj poszukiwania idealnego portfela, okażą się być trafionym wyborem.

Czy warto postawić na portfel damski RFID?

Oprócz samego wyglądu niezwykle duże znaczenie ma kwestia bezpieczeństwa, a więc skórzane portfele damskie RFID, to jak najbardziej doskonały wybór i pod tym właśnie względem. Nasze portfele damskie zapewniają ochronę dokumentom przed niechcianym sczytywaniem danych, bowiem są one w taki sposób skonstruowane i wykonane, by chronić przed systemem RFID. W jaki sposób więc one działają? W takich portfelach znajduje się specjalna membrana, której zadaniem jest zabezpieczanie naszych dokumentów. Czytnik nie wykrywa kart zbliżeniowych, co w konsekwencji nie spowoduje kradzieży pieniędzy przez niepowołane osoby. Jeśli więc doskonała ochrona, to z całą pewnością taki portfel damski RFID stanowi jak najbardziej doskonały wybór absolutnie dla każdego.

Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

Asortyment produktów obejmujących skórzane portfele damskie RFID jest niezwykle bogaty, jeśli w grę wchodzi nasza oferta. Jesteśmy więc przekonani o tym, iż uda nam się sprostać Państwa potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom i każda z Was znajdzie tutaj idealny portfel właśnie dla siebie. To miejsce stawia na klientów, bowiem wie doskonale, iż tylko w ten sposób może istnieć na rynku i rozwijać się. Działamy więc zawsze w oparciu o dobro odbiorców naszych produktów. Wciąż poszerzamy ofertę dopasowując ją do klientów, oferujemy atrakcyjne ceny i zapewniamy szybkie wysyłki zamówień. Jeśli więc doskonały wybór - zapraszamy serdecznie do zakupów w tym miejscu.

skorzana.com Reviews with ekomi-pl.com pixel