Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Portfele antykradzieżowe RFID

Już nie musisz obawiać się o swoje oszczędności! W naszym sklepie dostępne są portfele RFID, które zapewnią Ci bezpieczeństwo finansowe. Cechą szczególną, która różni je od klasycznych portfeli jest wbudowana membrana, która chroni przed nieautoryzowanym odczytem danych z karty kredytowej lub płatniczej.

Kategoria
Cena
-
KOLOR
Materiał zewnętrzny
Marka
Rozmiar
Wnętrze
Płeć
Pokaż tylko

RFID - portfele z patentem bezpieczeństwa

 

Choć płatności zbliżeniowe niosą za sobą duże ułatwienia, są również łatwym łupem dla złodziei, którzy wykorzystując ogólnodostępne czytniki bez trudu mogą pobrać pieniądze z kart, nie wzbudzając wśród przypadkowych ludzi żadnych podejrzeń. Jeśli zatem na co dzień posługujemy się płatnościami zbliżeniowymi, powinniśmy wyposażyć się w portfele z RFID. W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości modele z wbudowaną ochroną, które zachwycą efektownym wyglądem oraz najwyższą jakością. Zaprojektowane w zgodzie z  najnowszymi trendami, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wykonane z wysokogatunkowej skóry naturalnej, wzbogacone praktycznymi przegrodami i kieszeniami – dla jeszcze większej satysfakcji z użytkowania. Portfel z RFID dostępny w orientacji pionowej, jak i poziomej, w szerokiej palecie kolorystycznej do wyboru.

 

Wybierz portfel z RFID ze sklepu Skorzana.com i ciesz się bezpieczeństwem danych zawartych na kartach płatniczych i kredytowych. 

skorzana.com Reviews with ekomi-pl.com pixel