Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Teczki i aktówki lekarskie skórzane

Teczki męskie lekarskie to nie tylko bardzo praktyczne torby, ale również obowiązkowy element wyposażenia w pracy lekarza. Żeby mógł się oni skupić wyłącznie na swojej pracy, musi korzystać z akcesoriów, które będą tę pracę w najbardziej możliwy sposób ułatwiały. Dlatego aktówki lekarskie to bardzo istotny gadżet.

Cena
-
Wnętrze
Pokaż tylko

Do czego służą teczki męskie?

To, co wyróżnia je już na pierwszy rzut oka, to kompaktowy kształt. Muszą dobrze pasować do ręki, żeby można je było łatwo i wygodnie przenosić, nawet na większe odległości. Tak samo, jak forma, ważny jest również środek teczki lekarskiej. Najważniejszy wymóg jest taki, żeby była pojemna. Medyk do swoich działań potrzebuje wielu różnych akcesoriów, a ustawowy zestaw dla pielęgniarki i położnej jest jeszcze większy. Do torby muszą zmieścić się takie przedmioty jak stetoskop, przyrząd do badania uszu i nosa, środki higieniczne, materiały opatrunkowe, zestaw przeciwwstrząsowy, a nawet podstawowe leki.

Warto jednak pamiętać, że aktówki lekarskie przyjęło się również nosić w profesjach, które nie są związane z medycyną. Noszą je biznesmeni i osoby, które cenią sobie komfort i wygodę podczas transportu najpotrzebniejszych dokumentów. Dzięki funkcjonalności teczek męskich, są oni w stanie szybko i wygodnie przewieźć różnego rodzaju drobiazgi i papiery w jednym miejscu.

Teczki męskie lekarskie utrzymane są przede wszystkim w kolorystyce ciemnej - króluje ponadczasowa i klasyczna czerń oraz ciemny brąz. Kolory na tyle uniwersalne, że będą idealnym dopełnieniem zarówno codziennej, jak i bardziej eleganckiej stylizacji. Męskie torby dla lekarzy są z reguły większe od toreb damskich, co jest związane z wielkością postury mężczyzn. Wszystkie torby lekarskie dostępne na stronie skorzana.com wyróżnia dobrej jakości wykonanie i materiały użyte do ich uszycia.

Skórzane torby dla lekarza muszą łączyć niezawodność, praktyczność i elegancki wygląd. Aktówki lekarskie są idealnym pomysłem na prezent dla świeżego absolwenta medycyny lub dla kolegi z pracy z okazji awansu lub zmiany miejsca pracy. Naturalna skóra jest wytrzymałym i eleganckim materiałem, który pozwala zbudować profesjonalny wizerunek. Jednak wybór odpowiedniego modelu nie jest prostym zadaniem. Tu liczą się styl oraz funkcjonalność! Tego typu cechy wyróżniają teczki lekarskie męskie.

Produkty dostępne na stronie cechuje bardzo dobrej jakości wykonanie, jak i wygodna rączka do transportu. Teczki męskie wykonane są z naturalnej skóry licowej. Te eleganckie torby biznesowe mają główną przestrzeń podzieloną na trzy pojemne komory, solidnie wykończone, mieszczące format A4 lub laptop. Z przodu torby znajduje się otwarta kieszeń z dedykowanym miejscem na telefon, wizytówki oraz długopisy, z tyłu kolei jest funkcjonalna, zamykana na suwak kieszonka. Produkty wyróżnia także mocny zamek z blokadą na kluczyk. Teczki męskie lekarskie wyróżniają stopki zabezpieczające dno teczki przed zniszczeniem oraz wygodny uchwyt z okuciem w kolorze mosiądzu. Dzięki specjalnemu paskowi proponowane modele można nosić zarówno w ręku, jak i na ramieniu.

skorzana.com Reviews with ekomi-pl.com pixel