Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Portfele na dokumenty męskie

Portfele męskie na dokumenty to najlepszy możliwy sposób na codzienne przechowywanie ważnych kart kredytowych, prawa jazdy, dowodu osobistego. Dlatego przy wyborze warto zastanowić się czy potrzeba dużego portfela, który pomieści wiele kart płatniczych, a może ma zmieścić się tam głównie gotówka i wystarczy na co dzień tylko przegródka na jedną kartę oraz dowód osobisty.

Cena
-
KOLOR
Materiał zewnętrzny
Marka
Rozmiar
Wnętrze
Płeć
Pokaż tylko

Jakie portfel męski na dokumenty wybrać?

Najprostszy podział na portfele męskie to podział na portfele męskie podwójnie i potrójnie składane. Te pierwsze są bardziej kompaktowe i przechowuje się w nich najpotrzebniejsze dokumenty, karty czy gotówkę. Portfel męski potrójnie składany to zaś opcja dla panów, którzy noszą przy sobie więcej dokumentów – np. dowód rejestracyjny czy innego rodzaju papiery.

Wiele z męskich portfeli na dokumenty ma ulokowane przemyślane kieszonki i miejsca na karty płatnicze, drobne monety i inne podręczne pamiątki, typu zdjęcie lub fragment materiału. Wszystkie z dostępnych propozycji na stronie skorzana.com wykonane są z największą precyzją. Dzięki funkcjonalnym skrytkom, mogą pomieścić naprawdę sporo drobiazgów, bez efektu przesadnego wypełnienia materiału i samego portfela męskiego.

Większość z oferowanych męskich portfeli idealnie nadaje się również jako biznesowe odpowiedniki klasycznych portfeli. Są eleganckie, wykonane z dobrych materiałów i przyciągają wzrok swoich niepowtarzalnych designem. Warto również pamiętać, że ochrona danych osobowych wymaga odpowiedniego zabezpieczenia osobistych dokumentów. Wybierając nowoczesny portfel męski na dokumenty, chroni się przechowywany w jego wnętrzu paszport, zbliżeniowe karty płatnicze oraz inne elektroniczne akcesoria przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich. Każdy zaprezentowany na stronie skorzana.com męski portfel jest produktem starannie wykonanym, a przez to trwałym i eleganckim. W ofercie są portfele mniejszych, jak i większych rozmiarów. Dostosowane są do potrzeb klientów i do ich oczekiwań względem podręcznych portfeli na dokumenty.

Taki portfel męski jest również dobrym i trafionym wyborem dla ludzi aktywnych, stawiających na funkcjonalność oraz wygodę użytkowania. Etui dzięki swoim niewielkim rozmiarom zmieści się jako dodatek do torby na trening, listonoszki, a nawet do męskiej nerki. Jeżeli nie masz pomysłu na prezent, etui na karty sprawdzi się w tej roli wzorowo. Taki uniwersalny portfel jest wykonany z dbałością o szczegóły i świetnie dostosowuje do potrzeb współczesnego, eleganckiego mężczyzny.

Skórzane, jak i zamszowe portfele to akcesoria idealne na prezent. Posłużą do podkreślenia stylu. Portfele skórzane męskie mogą być wykonane ze skóry licowej – to absolutna klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Panowie, którzy wolą swobodniejszy styl, ucieszą się na widok dodatku wykonanego z zamszu – będzie równie trwały i lepiej sprawdzi się noszony na co dzień. Męskie portfele na dokumenty wykonane z materiału będą z kolei idealne dla panów, którzy prowadzą aktywny tryb życia i zależy im na maksymalnym podniesieniu funkcjonalności swoich podręcznych gadżetów. Jednym z nich jest właśnie portfel!

skorzana.com Reviews with ekomi-pl.com pixel