Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Portfele patriotyczne męskie skórzane

W naszym sklepie internetowym Skorzana.com proponujemy galanterię skórzaną wysokiej jakości głównie od polskich producentów i sprawdzonych marek, często również z delikatnym zacięciem patriotycznym. Dlaczego portfel patriotyczny okazuje się jednocześnie modnym dodatkiem do garderoby, czym się wyróżnia na tle innej galanterii skórzanej, czy może posłużyć za oryginalny prezent dla pasjonata? Poniżej wyjaśniamy szczegóły takiego zakupu i omawiamy najważniejsze właściwości portfeli skórzanych patriotycznych.

Cena
-
KOLOR
Płeć

Czym wyróżnia się portfel skórzany patriotyczny i dlaczego to przy okazji modny dodatek do garderoby?

Oddajemy do dyspozycji klientów portfele damskie oraz portfele męskie z motywami patriotycznymi, chociaż ten motyw preferują bardziej Panowie, co wynika z naszych wewnętrznych statystyk. Okazuje się, że patriotyzm nie musi być głośny, ale bardzo dyskretny, wręcz modny. Portfel męski patriotyczny składa się z tłoczenia w motywie godła i z opaski biało – czerwonej przechodzącej przez całą długość. Tłoczenie i lamówka nie ograniczają w żaden sposób użyteczności zestawu, a wszystkie portfele męskie posiadają wiele miejsca na dokumenty, legitymacje, bilon, banknoty, karty płatnicze. Akcent patriotyczny wiąże się też z precyzyjnym obszyciem skóry naturalnej, co wyraźnie przekłada się na trwałość materiału przez długie lata. Im dłużej wykorzystujesz portfel, tym lepiej, nieco inaczej skóra zaczyna wyglądać. Można wręcz powiedzieć, że z wiekiem portfel męski skórzany patriotyczny nabiera charakteru.

Portfele patriotyczne - jaki asortyment można u nas znaleźć?

Współpracujemy przede wszystkim z polskimi producentami rozumiejącymi znaczenie akcentów patriotycznych w modzie męskiej. Większość Panów doceni też innowacyjne rozwiązania zastosowane w galanterii skórzanej na czele z systemem zabezpieczenia przed nieautoryzowanym kopiowaniem danych z kart płatniczych lub kredytowych. Portfel męski patriotyczny posiada z reguły kilka przegródek na wizytówki, karty w zwyczajowym formacie, schowek na suwak dla zabezpieczenia czegoś wrażliwego, przezroczystą na fotografię bliskiej osoby, schodki z okienkami na większe dokumenty do szybkiego okazania przy ewentualnej kontroli.

Co warto wiedzieć o dodatkowych warunkach zamówienia galanterii skórzanej w naszym sklepie online?

Na galanterię skórzaną zapewniamy dwa lata gwarancji. Zawsze służymy bezpłatnym doradztwem przed wyborem konkretnego modelu portfela lub innych akcesoriów. Przy każdej pozycji widzisz szczegółowe, rzeczywiste zdjęcie produktu wraz z dotychczasowymi opiniami użytkowników – klientów. Jasno wskazujemy czas dostawy i koszty. Nie ma też problemu, żebyś najpierw zadzwonił do naszego konsultanta, porozmawiał o zaletach portfela lub o własnych potrzebach, dopasował model i złożył zamówienie telefoniczne. Od lat usprawniamy proces obsługi klienta w taki sposób, żeby stał się po prostu wygodny. Zachęcamy Cię do przetestowania i wyboru patriotycznej i modnej galanterii skórzanej. To piękny prezent dla każdego mężczyzny doceniającego uniwersalne wartości.

skorzana.com Reviews with ekomi-pl.com pixel