Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

 

Mamy zaszczyt zawiadomić, iż nagrodziliśmy trzech najlepszych klientów naszego sklepu w sezonie Jesienno - Zimowym 2008/2009.

 

Nagrodami są bony towarowe do wykorzystania na zakupy w www.skorzana.com

 

Oto zwycięzcy:

I miejsce - Iwona R. - bon towarowy o wartości 50 zł

II miejsce - Monika O. - bon towarowy o wartości 35 zł

III miejsce - Anna G. - bon towarowy o wartości 20 zł

 

Zwyzięzcom serdecznie gratulujemy i życząc jeszcze przyjemniejszych zakupów informujemy, iż po zakończeniu sezonu Wiosna / Lato 2009 najlepsi również zostaną nagrodzeni.

 

 

Zespół Skorzana.com

 

Wielkimi krokami zbliża się już do nas jakże oczekiwana przez wszystkich wiosna. Nadszedł więc czas, by podsumować dobiegający do końca sezon jesienno - zimowy.  Chcieliśmy serdecznie podziękować naszym wszystkim dotychczasowym klientom, za jakże miłą współpracę. Cały swój wysiłek koncentrujemy na tym, abyście wy KLIENCI byli maksymalnie usatysfakcjonowani z dokonanych zakupów. Stale płynące od was miłe słowa są dla nas dodatkową motywacją do jeszcze cięższej pracy.


Mamy zaszczyt zawiadomić, iż pierwszą część kolekcji wiosennej przedstawimy Państwu już w najbliższą środę. Oprócz nowych produktów na ukończeniu są już liczne udoskonalenia w naszym sklepie, jak np. większa ilość zdjęć produktów czy program lojalnościowy, które systematycznie wdrażać będziemy w najbliższym czasie.


To wszystko i jeszcze więcej tylko po to, by zakupy w naszym sklepie stanowiły dla Państwa źródło całkowitej satysfakcji.

                                                                                Zespół Skorzana.com

pixel