Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Jak utrzymać porządek w damskiej torebce?
O kobiecych torebkach krąży wiele mitów. Każda kobieta się z nich śmieje i uważa, że to nie o niej. Jednak smutna prawda wychodzi na jaw najczęściej dość szybko, gdy tylko zadzwoni telefon, który jest gdzieś na dnie torby. Ten chaos w damskich torebkach to wynik tego, że kobiety lubią być przygotowane na każdą okazję. Jednak dla dobra własnego i torebki lepiej ograniczyć ilość noszonych ze sobą rzeczy i utrzymywać wewnątrz porządek. Tylko jak tego dokonać?
Czytaj więcej
Trwała, solidna, wyjątkowa — galanteria skórzana z miłości do Mam
Już niedługo rozpoczniemy poszukiwania idealnych prezentów dla mam. Jeżeli nie będziemy mieć konkretnego pomysłu, to zapewne kilka razy przejdziemy galerię handlową lub małe lokalne sklepiki w poszukiwaniu inspiracji. Na pewno przejrzymy też wiele stron internetowych, tracąc przy tym mnóstwo czasu. Będziemy się wtedy tłumaczyć, że dla mamy poszukujemy wyjątkowego podarunku. Tymczasem możemy pominąć ten cały żmudny proces poszukiwań i podarować mamie trwałą, solidną galanterię skórzaną. 
Czytaj więcej
Pomysły na upominek na zajączka
Wręczanie sobie prezentów z okazji świąt Wielkiej Nocy nie jest jeszcze tak popularne, jak wymienianie się podarunkami z okazji świat Bożego Narodzenia, ale z roku na roku zwolenników tej tradycji przybywa. Najbardziej odwiedziny zajączka cieszą oczywiście dzieci. Jednak również dla dorosłych jest to doskonała okazja do wręczenia drobnego upominku ważnej osobie.
Czytaj więcej
Walizka, plecak, a może torba podróżna? Zobacz, w co spakować się na wyjazd na majówkę
Maj to jeden z najpiękniejszych okresów w całym roku. Cieszymy się już słońcem, które przyjemnie ogrzewa po mroźnych, zimowych miesiącach. Wokół wszystko się zieleni i świat pięknieje z dnia na dzień. Nic więc dziwnego, że to właśnie w tym miesiącu rozpoczynamy wyjazdy na wycieczki, organizujemy grille czy spotkania ze znajomymi na świeżym powietrzu. Sprzyja też temu długi weekend majowy.
Czytaj więcej
pixel