Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Skórzane plecaki - jak o nie dbać?
Skórzane akcesoria to eleganckie i praktyczne dodatki, które szykownie dopełniają wielu stylizacji i jednocześnie ułatwiają codzienne życie. Dużym uznaniem użytkowników w niemal każdym wieku cieszą się wygodne plecaki ze skóry. Można schować w nich wiele podręcznych przedmiotów, zabrać je ze sobą w każde miejsce i cieszyć się przy tym swobodą rąk. Jak dbać o skórzany plecak, by służył przez wiele sezonów, nie tracąc swoich estetycznych walorów?
Czytaj więcej
Skórzane kosmetyczki - niezastąpieni pomocnicy w podróży!
Nawet krótka podróż wymaga zabrania ze sobą podstawowych kosmetyków i akcesoriów higienicznych. Wrzucone luzem do torby lub walizki niosą ryzyko ubrudzenia całej zawartości bagażu, gdy opakowanie otworzy się lub uszkodzi podczas transportu. Niezbędnikiem podróżnika jest więc kosmetyczka. Odpowiednio dobrane akcesorium pomoże zorganizować nie tylko przewiezienie, ale też czasowe przechowywanie produktów.
Czytaj więcej
5 eleganckich dodatków przydatnych podczas zabawy weselnej
O tym, jakiego charakteru nabierze stylizacja na wesele, w dużej mierze decydują uzupełniające ją dodatki. Niewielkie akcesoria mogą podkreślić jej wygląd lub go przełamać. Towarzyszą nam one na co dzień i w wyjątkowych sytuacjach. Wiele z nich to nie tylko estetyczne, ale też praktyczne dodatki, które warto mieć przy sobie na weselnej zabawie.
Czytaj więcej
pixel