Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Torebka wraz z biżuterią to bardzo zgrany duet. Ta pierwsza służy co prawda głównie do przechowywania niezbędnych rzeczy, nie można jednak zapominać, że stanowi także ozdobę. Nierzadko równie istotną, jak noszona biżuteria. Te dwa elementy powinny zostać ze sobą połączone tak, aby idealnie do siebie pasowały, potęgując pożądany przez właścicielkę efekt.
Czytaj więcej
Torby to jedne z najpopularniejszych dodatków do ubioru, bez względu na płeć, charakter, czy profesję właściciela. Można by się pokusić o stwierdzenie, że każdy z nas posiada w domu przynajmniej jedną torbę i nie chodzi tu o bagaż do samolotu. Oczywistą kwestią jest fakt, że to panie częściej przebierają w tego typu dodatkach. Z drugiej strony panowie również cenią sobie dobrej jakości torby, choć nie ulega wątpliwości, że to garderoba pań zawiera ich zdecydowanie więcej. Przyjrzyjmy się najciekawszym propozycjom toreb z kategorii unisex, które z powodzeniem mogą być użytkowane przez przedstawicieli obydwu płci.
Czytaj więcej
Etui na karty to jedno z lepszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa naszych dokumentów, a także dobry sposób na zwiększenie wygody użytkowania kart. Szeroka gama dostępnych na rynku etui z pewnością pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie.  Przyjrzyjmy się dlaczego korzystanie z dedykowanego futerału jest korzystne.
Czytaj więcej
Torebka to nieodłączny element większości kobiecych kreacji. Może ona stanowić zarówno uzupełnienie eleganckiego stroju, jak również być jego najważniejszą częścią. O jej zawartości krążą legendy, choć w tym miejscu skupimy się raczej na wyglądzie zewnętrznym. Warto zadbać o to, aby torebka zwracała uwagę w takim samym stopniu, jak reszta ubioru. W przeciwnym razie możemy się narazić na niepochlebne opinie odnośnie doboru kreacji. Wiele pań obawia się zakupu niektórych dodatków właśnie ze względu na ograniczone możliwości zastosowania odważnej kolorystki. W tym artykule doradzimy jak w najlepszy sposób dobrać kreację do upatrzonej torebki w kolorze czerwonym.
Czytaj więcej
pixel