Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Trendy obowiązujące w modzie zmieniają się w zawrotnym tempie. Często zdarzają się sytuacje, że rzeczy, które były modne jeszcze kilka miesięcy temu, aktualnie nie znajdują się już na samym topie. W przypadku galanterii skórzanej jest nieco inaczej. Takie produkty zawsze uchodzą za oznakę elegancji oraz szyku i pozytywnie wpływają na postrzeganie przez inne osoby. Co jednak obecnie uchodzi za najbardziej popularne? Jakie elementy będą modne w nadchodzących miesiącach? O tym wszystkim dowiecie się z naszego dzisiejszego wpisu.
Czytaj więcej
Kobiety mające dylemat czy wziąć ze sobą plecak czy torbę, zdecydowanie częściej decydują się na ten drugi element stanowiący stylowe uzupełnienie garderoby. Piękny design na miarę XXI wieku, szyk i elegancja w jednym - nie może dziwić, że panie tak często po niego sięgają. W ostatnim czasie plecaki zostają nieco w cieniu. Warto jednak zauważyć, że w pewnych sytuacjach są zdecydowanie lepszym wyborem. Ich piękne wykonanie i dbałość o każdy, nawet pojedynczy detal, sprawiają zaś, że kobiety w żadnym wypadku nie muszą czuć się mniej elegancko.
Czytaj więcej
Torby typu shopper są coraz bardziej popularne. Zadowolone klientki doceniają nie tylko walory estetyczne. Podkreślają też wiele cech użytkowych, dzięki którym te torby są bardzo praktyczne. Nigdy jeszcze nie słyszałaś o shopperach? W takim razie powinnaś przeczytać nasz tekst, w którym dowiesz się, czym charakteryzują się te torby, jaką mają pojemność i dlaczego tak wiele pań nie wyobraża sobie bez nich życia.
Czytaj więcej
Teoretycznie, żyjemy w czasach, w których wykrywalność różnego rodzaju przestępczości jest stosunkowo wysoka. Niestety, nie odstrasza to potencjalnych przestępców przed dokonywaniem czynów, które nie są zgodne z prawem. Cały czas prawdziwą plagą są kieszonkowcy, którzy w galeriach handlowych czy mniejszych sklepach tylko czyhają na dobrą okazję, aby ukraść portfel prosto z torebki. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby, aby się przed tym uchronić. Jakie? Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
pixel