Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Torebka listonoszka - do jakich strojów pasuje?
Listonoszki w modowych trendach pojawiły się bardzo dawno temu. Okazały się na tyle funkcjonalne i atrakcyjne, że pozostały w nich do dziś. Obecnie niemal każda kobieta ma w swojej szafie torebkę listonoszkę. Śmiało można określić ten model jako must have każdej stylowej pani. Podpowiadamy, do jakich strojów pasuje listonoszka.
Czytaj więcej
Jakie modele torebek będą modne w 2021 roku?
Moda lubi powroty. W tegorocznych trendach znajdziemy modele torebek, które miałyśmy już okazję pokochać kilka lat temu. Wiele kobiet wróci do nich z taką samą przyjemnością, jak do ulubionych płyt – z zapomnianej już shopperki, bagietki lub kuferka wysypie się wiele wspomnień i znajdzie się w nich miejsce na kolejne. Sprawdź, jakie modele torebek będą modne w 2021 roku.
Czytaj więcej
Górska eskapada - o czym pamiętać
Górskie eskapady dostarczają wielu niezapomnianych wrażeń. Pozwalają zapomnieć o codziennych obowiązkach, oderwać się chociaż na chwilę od towarzyszących nam problemom i rozkoszować się urokami otaczającej przyrody. Wędrując po górskich szczytach, z głową w chmurach, łatwo jest oderwać od rzeczywistości na tyle, zapomnieć o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. O czym pamiętać, by górska eskapada była jedynie wspaniałą przygodą?
Czytaj więcej
Co mężczyzna powinien zabrać w podróż?
Dobrze zapakowany i zaplanowany bagaż to mniej problemów w podróży. Z dala od domu dobrze jest być przygotowanym na każdą okoliczność. Obok podstawowych akcesoriów codziennego użytku, warto zabrać ze sobą kilka dodatkowych drobiazgów, które mogą ułatwić rozwiązanie trudnej sytuacji. Podpowiadamy, co mężczyzna powinien zabrać ze sobą w podróż.
Czytaj więcej
pixel