Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Torebki są codziennym i nieodłącznym elementem kobiety, a dobrze dobrane do ubioru wspaniale dopełniają całego wizerunku. Duże torebki do ręki i na ramię nosimy albo do pracy, albo na zakupy, ponieważ mają dużo miejsca, wiele osobnych przegródek zamykanych na zamki przez co pomieszczą wiele przedmiotów. Kiedy jednak potrzebujemy torebki na wieczór lub wielkie wyjście, musimy wybrać torebkę małą, lecz gustowną...

Czytaj więcej
Torebka jest niewątpliwym atrybutem kobiety – każda pani ma w swojej szafie przynajmniej kilka modeli pasujących na rozmaite okazje i różniących się nie tylko wielkością, ale również kolorem, kształtem i stylem. Torebka może być doskonałym pomysłem na prezent. Podpowiadamy, czym kierować się przy wyborze, aby nie popełnić wielkiego faux pas.
Czytaj więcej

Tematy ekologiczne cieszą się coraz większą popularnością, zyskując codziennie szerokie grono zwolenników. Wśród poruszanych zagadnień znajdują się również te dotyczące zabijania zwierząt dla naszej przyjemności – robienie ze skór torebek, butów czy pasków jest coraz większym modowym faus pax. Kobiety, które nie chcą spotkać się ze społecznym ostracyzmem, decydują się na skórę ekologiczną. Czy jest ona godna uwagi oraz dlaczego warto po nią sięgać spróbujemy odpowiedzieć poniżej.

Czytaj więcej
pixel