Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Męski portfel to rzecz wyjątkowa. Panowie nie noszą zwykle ze sobą tyle przedmiotów co panie i ich „codzienne wyposażenie” zazwyczaj ogranicza się jedynie do najpotrzebniejszych rzeczy. Współcześnie taki niezbędnik można praktycznie zamknąć w czterech przedmiotach – klucze, telefon, zegarek i oczywiście portfel. Prywatne centrum finansowe każdego mężczyzny. Skoro jest tak ważny, to jaki właściwie powinien być męski portfel?

Czytaj więcej
Torebki wykonane ze skóry naturalnej to zwykle inwestycja z myślą o doskonałym wyglądzie i dużej trwałości takich produktów. I nie ma co ukrywać – wysoka cena torebek ze skóry w pełni przekłada się na ich jakość i wytrzymałość. Jest ona jednym z najdoskonalszych materiałów z jakich można tworzyć przepiękną i bardzo trwała galanterię. Jednak nawet skóra nie jest wieczna i z czasem nieco traci na blasku – jednak proces ten można poważnie opóźnić i odpowiednią konserwacją sprawić, że wspaniałą torebka przez wiele lat będzie wyglądać jak nowa. Co należy robić by tak się stało?
Czytaj więcej

Lato już jest za nami, a wraz z nim przemija też letnia moda. Pora już powoli zapominać o krótkich spódniczkach i lekkich podkoszulkach – wielkimi krokami zbliża się złocista jesień i mroźna zima. Te dwie pory roku przyniosą nam jak zawsze wiele radości związanych z urokami tych pór roku oraz kilka niedogodności z racji chłodu i opadów. Jednak to co dziać się będzie z pogodą nie jest dla nikogo zagadką – tak jak trendy jakie przeniesie nam moda na sezon jesień-zima 2015. Co będzie modne i czym w tym roku będziemy zachwycać znajomych?

Czytaj więcej
Zarówno w damskiej torebce, jak i męskiej kieszeni spodni znajdziemy portfel – miejsce na przechowywanie nie tylko gotówki, ale również kart kredytowych czy zdjęć bliskich nam osób, które zawsze chcemy mieć przy sobie. Wybór portfeli jest obecnie tak szeroki, że łatwo pogubić się w gąszczu propozycji. Podpowiadamy więc, czym się kierować, aby wybrany portfel spełniał nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.
Czytaj więcej
pixel