Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Walizki kabinowe w męskim stylu
Po wyczerpującej i długotrwałej pracy w końcu doczekałeś się urlopu? A może czeka Cię kilkudniowe szkolenie lub konferencja? Planujesz wyjazd, dopiąłeś już wszystkie sprawy na ostatni guzik, ale nie wiesz w co się spakować? W takim razie bardzo dobrze trafiłeś!
Czytaj więcej
Dlaczego warto kupić skórzaną torebkę – 4 powody
W dzisiejszych czasach kobiety nie mogą obejść się bez torebki. Przechowują w nich wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, które muszą mieć zawsze pod ręką. Niestety wybór idealnego modelu nie jest łatwy. Różne typy torebek, kształty, wielkości, wykorzystane materiały i kroje mogą przyprawić o zawrót głowy.
Czytaj więcej
Jak wykorzystać czerwień w stylizacjach - 5 pomysłów
Kolor czerwony nie należy do barw, które wtapiają się w tło. Wyróżnia się i zwraca na siebie uwagę. Dlatego trzeba być niezwykle ostrożnym, jeśli chodzi o dobieranie czerwonych dodatków do swojej stylizacji. Jeśli ktoś uwielbia tę barwę, może oczywiście zdecydować się na większe elementy w czerwieni, takie jak kurtka, bluzka lub sukienka. Z drugiej strony, dla kogoś, kto nie lubi wyróżniać się z tłumu może być to kłopotliwe.
Czytaj więcej
5 plecaków damskich na każdą okazję
Podróżując po mieście albo wybierając się na wycieczkę ze znajomymi trzeba mieć w co włożyć takie przedmioty jak: portfel, klucze, dokumenty i ewentualnie butelkę wody czy coś do przegryzienia. Często kieszenie w ubraniach są zbyt małe, żeby to wszystko pomieścić, a nawet jeśli się to uda, wygląda to nieestetycznie i po prostu źle. Problem dotyczy w głównej mierze kobiet. W sukienkach, tunikach czy spódnicach zwykle nie ma żadnych „schowków”. Dlatego trzeba znaleźć jakiś zamiennik.
Czytaj więcej
pixel