Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Jesienne trendy, do których pasuje skórzana torebka
Jesienią zakładamy na siebie kolejne warstwy ubrań, by skutecznie chronić się przed chłodem. Przychodzi dzień, gdy z szafy wyciągamy ciepłe płaszcze, kurtki i szale. To dobry moment, by sięgnąć również po nieco większą, niż noszona dotychczas, skórzaną torebkę. Jesienne trendy aż się proszą o taki dodatek.
Czytaj więcej
Najmodniejsze kolory jesieni 2020
Każdy kolejny sezon przynosi nowe trendy modowe. Zmieniają się fasony ubrań, kolory tkanin, faktury materiałów i zasady, jakimi należy kierować się przy tworzeniu stylizacji. Przed nami jesień 2020 i kilka trendów, które warto poznać, by uchodzić za osobę świadomą tego, co w modzie piszczy. Poznaj najmodniejsze kolory jesieni 2020.
Czytaj więcej
Jaki upominek sprawić najbliższemu na dzień chłopaka?
Dzień chłopaka to idealny moment, by przypomnieć małym i dużym mężczyznom, jak ważną rolę odgrywają w naszym życiu. Warto zrobić to wręczając mu praktyczny upominek. Taki, który będzie towarzyszył mu każdego dnia i przy wielu okazjach przypomni właścicielowi, że ktoś myśli o nim. Jaki upominek sprawić najbliższemu na dzień chłopaka? Podpowiadamy!
Czytaj więcej
Co podarować świeżo upieczonej studentce?
Początek października dla wielu młodych otwiera nowy etap życia. Przed nimi czas studiów, nowych obowiązków, znajomości i zabawy. Dla bliskich studenta moment ten jest okazją do podarowania praktycznego upominku. Dobrze, by był to przedmiot, który przyda się na co dzień i będzie służył przez cały okres studiowania. Co podarować świeżo upieczonej studentce?
Czytaj więcej
Rodzaje portfeli - na który się zdecydować?
Portfel to nie tylko praktyczna galanteria, którą warto mieć pod ręką. To również dodatek, który znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie i choć przez znaczną część dnia pozostaje w ukryciu, w ciągu jednej chwili może dodać szyku i podkreślić styl właściciela. Jakie rodzaje portfeli są dostępne na rynku i na który z nich się zdecydować?
Czytaj więcej
pixel