Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Skóra naturalna czy skóra ekologiczna - którą wybrać?
Wiele kobiet przed zakupem nowej torebki lub dodatków staje przed dylematem, po jaką skórę sięgnąć: naturalną, czy ekologiczną. O ile wybór fasonu i przedziału cenowego, w jakim zmieścić się ma nowy zakup nie sprawiają większych problemów przy wyborze, o tyle materiał z jakiego wykonana ma być torebka może okazać kryterium trudnym do określenia. Rozwiewamy wątpliwości i pomagamy podjąć decyzję.
Czytaj więcej
5 toreb idealnych na uczelnię - dla niego
Torby już od jakiegoś czasu nie są dodatkiem dedykowanym wyłącznie kobietom. Dzisiaj noszą je również mężczyźni i coraz częściej doceniają ich praktyczność. Pojemne, podręczne, modne i wygodne w noszeniu torby męskie cieszą się rosnącym powodzeniem szczególnie wśród zabieganych panów, z rozkładem dnia wypełnionym po brzegi.
Czytaj więcej
5 torebek idealnych na uczelnię - dla niej
Życie studenckie to zdaniem wielu osób najlepszy okres w życiu, choć wypełniony obowiązkami niemal po brzegi. Często na uczelnię wychodzi się rano, a do akademika lub domu wraca dopiero późnym wieczorem. To oznacza konieczność zabrania ze sobą wielu przedmiotów. Polecamy 5 torebek idealnych na uczelnię dla niej, by niezbędne akcesoria mieć przez cały dzień pod ręką.
 
Czytaj więcej
 Jakie torebki będą modne wiosną 2020
Moda nie znosi nudy. Z każdym rokiem projektanci i styliści starają się wprowadzać zmiany w obowiązujących trendach. Warto zainteresować się propozycjami i wprowadzić do swojej garderoby choćby jeden dodatek, np. wpisującą się w aktualny sezon torebkę.
Czytaj więcej
pixel