Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

5 torebek idealnych na uczelnię - dla niej

2020-02-10
5 torebek idealnych na uczelnię - dla niej
Życie studenckie to zdaniem wielu osób najlepszy okres w życiu, choć wypełniony obowiązkami niemal po brzegi. Często na uczelnię wychodzi się rano, a do akademika lub domu wraca dopiero późnym wieczorem. To oznacza konieczność zabrania ze sobą wielu przedmiotów. Polecamy 5 torebek idealnych na uczelnię dla niej, by niezbędne akcesoria mieć przez cały dzień pod ręką.

Duża i wytrzymała

Listę naszych propozycji otwiera skórzana torba na uczelnię, mieszcząca w sobie arkusze w formacie A4. Chociaż żyjemy w dobie cyfryzacji, studenci nadal efekty swojej nauki przedstawiają wykładowcom w tradycyjnej, papierowej formie. Ważne jest, by praca miała estetyczny wygląd. Musi więc dotrzeć na uczelnię w nienagannym stanie. W dużej, skórzanej torbie każdy referat będzie bezpieczny, a dobrej jakości materiał będzie służył przez wszystkie lata nauki. Prawdopodobnie po obronie dyplomu i pierwszych krokach w nowej pracy wrócisz do swojej studenckiej torby z sentymentem i z zaskoczeniem stwierdzisz, że nie straciła ona swojego uroku i może Ci służyć przez kolejne lata.

TOREBKA SKÓRZANA DAMSKA DAN-A T423 CZARNA

Torba do przewieszenia przez ramię

Torba wypchana po brzegi niezbędnymi akcesoriami ma swoją wagę. Noszenie jej przez cały dzień może być męczące i uciążliwe. Dobrym rozwiązaniem będzie więc model, którym możesz przewiesisz przez ramię. Zmieszczą się w niej rzeczy potrzebne na uczelni, dokumenty osobiste, portfel, przekąska i kilka drobiazgów niezbędnych w popołudniowej pracy, jeśli zdecydujesz się rozpocząć karierę zawodową już w trakcie studiów. Torba przewieszona przez ramię pozwala odciążyć kręgosłup, a regulowany pasek pomoże dopasować jego długość odpowiednio do Twoich potrzeb.

TORBA SKÓRZANA PRZEZ RAMIĘ DAN-A T53 CZEKOLADA

Wygodna i podręczna torba listonoszka

Nieco inną formą torby, którą możesz nosić na ramieniu, jest listonoszka. W tym przypadku możliwe jest przewieszenie jej na skos tułowia. Sama torba nie jest zbyt duża, ale bardzo pojemna. Zmieści w sobie wszystko, czego w ciągu dnia potrzebują studentki, łącznie z podręcznymi kosmetykami. Nosząc ją przewieszoną przez tułów obie ręce masz wolne. Bez problemów dotrzesz do zawartości torby bez konieczności zdejmowania jej z ramienia.

DAAG ALIVE 17 KONIAKOWA TOREBKA DAMSKA SKÓRZANA LISTONOSZKA

Aktówka na ramię

Studenci często korzystają z jednego notesu w formacie A4. Ze względu na wagę, większym powodzeniem cieszą się skoroszyty w miękkiej oprawie. Tu jednak pojawia się problem estetycznego wyglądu notatek. Zwłaszcza, gdy semestr dobiega końca. Praktycznym rozwiązaniem w takim przypadku jest torba aktówka, którą możesz nosić wygodnie na ramieniu.
TOREBKA SKÓRZANA DAMSKA AKTÓWKA DAN-A T177A CZARNA

Kuferek typu shopperka

Naszą top listę toreb idealnych na uczelnię zamykamy lekkim kuferkiem typu shopperka. Jego rozmiar zmienia się w naturalny sposób w zależności od tego, co spakujesz do środka. Kuferek shopperka jest praktyczną propozycją dla studentek, które każdego dnia noszą przy sobie wyposażenie różnej wielkości. Ogromną zaletą jest tu możliwość spakowania do pojemnej torby drobnych zakupów robionych po drodze z uczelni do domu lub pracy. Przyda się też na wyjście ze znajomymi do kina, spacer lub weekendowy wypad za miasto.

TOREBKA SKÓRZANA DAMSKA KUFEREK ŁÓDKA DAN-A T408 CZARNA
Pokaż więcej wpisów z Luty 2020

Polecane

pixel