Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Ze wszystkich pór roku, lato jest tą, w której możemy dać największy upust fantazji w zakresie mody. Ciepłe dni pozwalają ubierać się w odważniejsze kreacje. W tym okresie zdecydowanie polecane są również intensywne kolory, które doskonale współgrają z opalenizną.
Zwróć jednak uwagę na dopasowanie torby do ubioru. W niektórych sytuacjach dodatek w jaskrawych kolorach zupełnie się nie sprawdzi. Warto przyjrzeć się temu na podstawie przykładów.
Czytaj więcej
Lato w pełni nie sprzyja klasycznym, czarnym portfelom. Zwyczajnie i w sposób bardzo natrualny przestają pasować do reszty kreacji. Krótkie spodenki czy kusa spódniczka, do tego ledwie widoczna bluzka i klapeczki zupełnie nie pasują do masywnej, eleganckiej portmonetki. Ciepłe miesiące to dobry czas na zmianę portfela na nowszy model. Doradzamy jak wybrać odpowiedni.
Czytaj więcej
Damska aktówka, zwana często kuferkiem charakteryzuje się dużą pojemnością i wygodą użytkowania. Wbrew pozorom pasuje do wielu kreacji, nie tylko biznesowych. Warto jednak wspomnieć, że kuferek to sprawdzi się jako dodatek do eleganckiego ubioru. Raczej nie nadaje się do stroju sportowego chyba, że będzie posiadał sportowy akcent. Sprawdźmy gdzie go nosić.
Czytaj więcej
Czy wiesz, że sposób noszenia torebki może wiele powiedzieć o jej właścicielce? Zawieszona na ramieniu, przerzucona przez tułów czy umieszczona na przedramieniu – każdy styl odwzorowuje charakter. Nie zawsze jednak będzie to lustrzane odbicie Twojej osobowości. Każdy dzień niesie za sobą inne doświadczenia, wstajemy w różnych nastrojach. Rzadko zwracamy na to uwagę, ale sposób, w jaki nosisz torbę w poniedziałek, może być zupełnie inny niż podczas sobotniego popołudnia.
Sprawdź co o Tobie mówi forma noszenia bagażu. To bardzo przydatna wiedza zwłaszcza, jeżeli weźmiemy pod uwagę stare powiedzenie: „Jak cię widzą, tak cię piszą”. 
Czytaj więcej
pixel