Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak ją nosisz, tak Cię widzą - czyli o sposobach noszenia torebki

2016-07-04
Torba na ramię

Nosząc torbę zawieszoną na ramieniu możesz sprawiać wrażenie osoby niezbyt pewnej siebie. Odczucie to spotęguje torba przewieszona przez tułów. Jest to bardzo wygodne, gdyż bagaż nie zsuwa się z ramienia, jednak postrzeganie Twojej osoby może być przez to mylne. Umawiając się z kimś na spotkanie z torbą przewieszoną przez niemal całą górną część ciała, będziesz sprawiała wrażenie nieśmiałej. W niektórych sytuacjach, na przykład biznesowych, może to nie sprzyjać dalszym rozmowom.

Z drugiej strony, wiedząc w jaki sposób możesz zostać odebrana, będzie to świetna okazja do sprawdzenia, czy rzeczywiście sposób noszenia torby ma znaczenie. Wywołując w rozmówcy pierwsze wrażenie nieśmiałości, będziesz w lepszej pozycji negocjacyjnej podczas spotkania. Do testu idealnie nada się torebka na ramię firmy Felice. Szeroka kolorystyka pozwoli dopasować ją do wielu kreacji.

listonoszka damska felice

Pokaż energię

Kobiety energiczne bardzo często korzystają z całkiem popularnej formy noszenia torebek na przedramieniu. Jest to bardzo modny sposób na pokazanie swojego charakteru. Jeżeli więc brakuje Ci trochę energii, lub jeśli chcesz zrobić efektowne wejście, przewieś torebkę na przedramieniu. Zobacz, jak zmieni się odbiór Twojej osoby wśród przechodniów. Ich reakcja będzie zapewne mieszanką szacunku i podziwu. O ile, oczywiście, odpowiednio dobierzesz torebkę do stroju. W przeciwnym razie możesz wywołać mieszane uczucia.

Jeżeli więc myślisz o tym, aby pokazać światu swój potencjał i przebojem wejść w miejski zgiełk, wybierz torebkę, która idealnie dopasuje się do Twojej kreacji. Skórzana, granatowa propozycja marki DAN-A będzie odpowiednia do wielu typów ubioru.

listonoszka skórzana DAN-A

Dobrym wyborem będą również modne torebki w kolorze camel. Wykonana ze skóry naturalnej, o niebanalnym charakterze, z pewnością doda energii każdej pani. Ten model idealnie dopasuje się do kreacji złożonej ze spodni i modnej koszuli. Doskonały na wszelkie sytuacje biznesowe.Torba noszona w dłoni ? przy ciele czy przed sobą?

Często również nosimy torbę zwyczajnie w dłoni. Będzie tak zwłaszcza w przypadku kuferków i niektórych shopper bag. Ich pojemność wręcz zaprasza do umieszczenia w nich wszystkiego, co niezbędne kobiecie. Stają się przez to nierzadko ciężkie. Najwygodniej jest nosić taką torbę przy ciele. Wyobraźmy sobie panią z kuferkiem, np. jasnoszarą propozycją firmy SEKA.Kuferek taki, jak ten, będzie się idealnie nadawał do wszelkich spotkań biznesowych. Profesjonalny, elegancki, stylowy. Wygląda dobrze zarówno w dłoni, jak i przewieszony przez ramię. Ale jakie wrażenie sprawisz, gdy umieścisz go w dłoni i będziesz niosła przed sobą?

Postawisz w ten sposób granicę. Barierę, za którą, w ocenie drugiej osoby, masz coś do ukrycia i nie zamierzasz się z tym obnażać. Noszenie torby przed sobą to wyraz nieufności do ludzi. Zdecydowanie odradzany, jeżeli zamierzasz z kimś miło spędzić czas. Dotyczy to zarówno sytuacji biznesowych, jak i czysto towarzyskich.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2016
pixel