Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Wybierz kosmetyczkę dla siebie i całej rodziny!
Zbliża się podróż, wyjazd służbowy lub wycieczka szkolna? Kosmetyczka jest niezastąpiona w trakcie wszelkich wyjazdów. Najwyższy więc czas zaopatrzyć się w tą idealną, mieszczącą w sobie wszystkie najważniejsze podczas podróży kosmetyki i akcesoria. Posiadanie funkcjonalnej kosmetyczki ułatwia niejeden wyjazd, o czym pewnie mogliście się przekonać już nie raz. Znajdziecie tutaj kilka podpowiedzi jak wybrać dobrą kosmetyczkę i na co zwracać uwagę przy jej zakupie.
Czytaj więcej
Stylowe parasole — zawsze warto mieć przy sobie!
Parasol przydaje się właściwie przez cały rok, choć jesień jest porą, w której sięgamy po niego najczęściej. Mimo iż staje się on rzeczą codzienną, wcale nie musi być czymś nudnym i przeciętnym. Oczywiście w parasolach najważniejsza jest ich funkcja — ochrona przed deszczem, ale nie zaszkodzi dodać temu pozornie zwykłemu przedmiotowi trochę elegancji i stylu.
Czytaj więcej
Etui na telefon — daj ponieść się modzie!
Nic dziwnego, że telefon stał się praktycznie przedłużeniem naszej ręki. To urządzenie o wielu zastosowaniach. Na co dzień wielu z nas telefony komórkowe służą do pracy, a po pracy — do rozrywki. Zawsze gdzieś w pobliżu tak, aby mieć do niego łatwy dostęp. Nie da się zaprzeczyć, że telefon to bardzo ważna część codziennego życia, tym bardziej warto zadbać o jego wygląd i zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Idealnym rozwiązaniem są skórzane etui, które nie tylko doda elegancji, ale także zapewni odporność na uszkodzenia mechaniczne naszym telefonom.
Czytaj więcej
Duże torby A4 - wróć do biura z klasą
Kobiece torebki, mimo  że mieszczą prawie wszystko, nigdy nie są zbyt duże. Wiele z nas na co dzień potrzebuje torby, która pomieści wiele. Teczki z dokumentami, laptop, książki i wiele innych niezbędnych przedmiotów powinno zmieścić się w torbie. Tutaj z pomocą przychodzi format A4, który zmieści w sobie naprawdę wiele. Ale wszyscy wiemy, że rozmiar  to nie wszystko. Co jeszcze powinno się liczyć przy wyborze odpowiedniej torby do biura?
Czytaj więcej
pixel