Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Rocznica ślubu jest bardzo ważnym dla małżonków wydarzeniem. Pierwsze rocznice wstąpienia w związek małżeński celebrowane są zazwyczaj hucznie, z ogromnym optymizmem, kolejne – stanowią dla małżonków źródło ogromne satysfakcji i zadowolenia. Zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach trwałość stałych związków wydaje się wartością mocno dyskusyjną.
 
Rocznica małżeństwa to doskonały pretekst, aby obdarować się wzajemnie pięknymi prezentami. Jeśli pragniesz wybrać dla swojej drugie połowy praktyczny i elegancki podarunek, mamy dla Ciebie kilka propozycji.
Czytaj więcej
Jeśli planujesz zakup nowej torebki musisz wiedzieć, że przy pomocy tego kobiecego dodatku możesz skutecznie podkreślić walory swojej sylwetki, poprawić jej proporcje i wyeksponować to, co w Tobie najpiękniejsze.
 
Chcesz wiedzieć w jaki sposób dobrać torebkę do sylwetki? Przeczytaj nasze wytyczne.
Czytaj więcej
Okres wakacji ściśle łączy się z urlopami, weekendowymi wyjazdami, odpoczynkiem i beztroską. Jak nietrudno zgadnąć, większość Polaków decyduje się na spędzenie wakacji nad rodzimym morzem.  
 
Oprócz niezbędnych akcesoriów, takich jak okulary przeciwsłoneczne czy krem z filtrem warto zabrać ze sobą funkcjonalną i praktyczną torebkę na lato. Oczywistym jest, że skórzana torba, której używamy na co dzień nie nadaje się do zabrania na plażę, a niewielka torebka ze skóry ekologicznej nie pomieści wszystkich potrzebnych do plażowania rzeczy.
Czytaj więcej
Lato w pełni. Grube, puchowe kurtki utknęły na dnie szafy, ciepłe swetry porządnie zapakowane czekają na kolejny sezon, a ciężkie kozaki zostały zastąpione przez barwne szpilki, baletki i kobiece sandały.
 
Na początku sezonu warto pokusić się o zakup nowej torebki. W jaki sposób wybrać tę najmodniejszą? Podpowiadamy.
Czytaj więcej
pixel