Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Skóra zwierzęca była pierwszym materiałem służącym ludziom tysiące lat temu jako okrycie ciała i ochronę przed chłodem. Pomagała ona przetrwać nawet najmroźniejsze zimy, ze względu na swoje właściwości, doskonale trzymała ciepło wewnątrz. Zarówno metoda pozyskiwania skóry, jak i sposób jej przetwarzania, od tamtych czasów uległy zmianie. Skóra zwierzęca jest surowcem wykorzystywanym w przemyśle nie tylko do wyrobów odzieży i obuwia ale również do produkowania akcesoriów.
Czytaj więcej
Kobiety mają swoje torebki, w których mogą nosić wszystko. Zazwyczaj można w nich znaleźć – oprócz kluczy oraz telefonu komórkowego – portfel, akcesoria do makijażu, perfumy i mnóstwo tak naprawdę niepotrzebnych kobiecie przedmiotów. A co mają mężczyźni? Czy panowie mają coś, w co mogą schować telefon, dokumenty i kluczyki do samochodu? Czy są skazani tylko i wyłącznie na kieszenie własnych spodni? Z myślą o mężczyznach produkowane są rozmaite saszetki.
Czytaj więcej
Ostatnio pogoda nas  nie rozpieszcza. Nawet w lecie męczą nas częste opady deszczu. Każdy, kto nie chce zmoknąć, musi pamiętać o noszeniu ze sobą parasola. Dzisiaj wybór parasoli jest  ogromny. Wiele osób zapyta więc czym należy się kierować, aby kupić model idealny.
Czytaj więcej
Większości z nas zależy na utrzymaniu porządku. Niestety, często okazuje się być to  trudne. Dlatego szukamy rozmaitych rozwiązań, które mogą nam w tym pomóc. Ciekawą propozycją są różnego rodzaju etui, które doskonale sprawdzają się w rozmaitych sytuacjach.
Czytaj więcej
Już od kilkudziesięciu lat Polacy mogą bez żadnych ograniczeń podróżować. Tym, co może sprawiać trudność jest jedynie zasobność portfela. Wybierając się w podróż – czy to służbową, czy w celach wakacyjnych – zawsze trzeba zabrać ze sobą przynajmniej kilka ubrań na zmianę. Niektórzy pakują się w plecak. Trzeba jednak pamiętać, że jest to rozwiązanie, które skończyć może się pognieceniem wszystkich ubrań. Lepszym wyjściem wydaje się być torba podróżna.
Czytaj więcej
pixel