Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Saszetka – hit czy kit?

2016-02-26
Od lat toczy się dyskusja na temat tego, czy męskie saszetki są prawdziwym hitem czy raczej kitem. Popularne były na początku lat dziewięćdziesiątych. Potem panowie na długo o nich zapomnieli. Dzisiaj znowu przeżywają prawdziwy renesans ? sięga po nie coraz więcej mężczyzn. Saszetki noszą dzisiaj zarówno młodzi, jak i starsi panowie, którzy cenią sobie elegancję. Nie ma więc żadnych wątpliwości co do tego, że kitem nie są one na pewno.

Klasyczna saszetka ze skóry
Ten ekskluzywny model to idealna propozycja dla tych wszystkich panów, którzy lubią produkty najwyższej jakości, a cena nie ma dla nich żadnego znaczenia. Z taką saszetką może pokazać się prawdziwy mężczyzna sukcesu. Podkreśla ona doskonały gust i pokazuje, że mężczyzna bez wątpienia ma prawdziwą klasę. Model idealny dla biznesmenów.Saszetka w sportowym stylu
Ta saszetka została wykonana z połączenia skóry ekologicznej ze skórą naturalną. Ma mniej formalny charakter ? sprawdzi się w przypadku mężczyzny ceniącego sobie sportowy wygląd. Jedna komora sprawia, że żaden pan nie będzie miał problemów ze znalezieniem w niej tego, co aktualnie jest mu potrzebne. To model doskonały dla młodych mężczyzn żyjących szybko.Saszetka na biodra
To nieco odmienny od pozostałych rodzaj saszetki. Nie jest ona przeznaczona do noszenia w ręce ? zapina się ją na biodrach. To saszetka doskonała dla mężczyzn, których tempo życia jest oszałamiające. Możliwość zapięcia na biodrach sprawia, że ręce pozostają wolne. Dzięki temu ruchy nie są w żaden sposób ograniczone. Ten model charakteryzuje się dość sporą pojemnością. To także rozwiązanie dla zapominalskich ? saszetka na biodrach z pewnością nie zostanie nigdzie pozostawiona. 
Saszetki męskie to ciekawa odmiana damskiej torebki. Panie mają wprawdzie do wyboru więcej modeli, ale mężczyźni także mają szansę znaleźć dla siebie coś ciekawego. Czasy, kiedy saszetki uważane były za prawdziwy kit i przejaw obciachu już dawno minęły. Dzisiaj z dumą nosi je coraz więcej mężczyzn, którym zależy na tym, aby w każdej sytuacji prezentować się doskonale. Saszetki dostępne są w tak wielu modelach, że każdy pan znajdzie ten idealnie dopasowany do własnych oczekiwań i potrzeb. Wystarczy tylko odrobinę poszukać.
Pokaż więcej wpisów z Luty 2016
pixel