Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Kosmetyczki wyjazdowe — czym się kierować?
Kupując kosmetyczki wyjazdowe miejmy na względzie przede wszystkim jej funkcjonalność. Warto wybrać rozmiar tak, by wszystko, czego potrzebujemy w czasie podróży znalazło w niej swoje miejsce. Jednak dobrze nie przesadzać z wielkością, żeby uniknąć niepotrzebnego zajmowania miejsca, bo przecież, im mniejszy bagaż, tym wygodniejsza podróż.
Czytaj więcej
Czy galanteria skórzana to odpowiedni prezent ślubny?
Zostaliście zaproszeni na ślub i w głowie pojawia się pytanie, co dać Parze Młodej na prezent? Jeżeli myśleliście o skórzanym upominku, ale nie jesteście do końca przekonani — w tym artykule postaramy się Wam podpowiedzieć, co najlepiej wybrać, aby małżonkowie byli zadowoleni z prezentu i żeby służył im na długie lata. Zazwyczaj bezpiecznie celować w te uniwersalne niespodzianki, które oprócz bezpiecznych kolorów — będą funkcjonalne i praktyczne, a po otworzeniu nie zostaną rzucone w kąt.
Czytaj więcej
Poznaj idealne torby na plażę!
Idąc na plażę wpierw pewnie myślicie o odpowiednim stroju kąpielowym, zabraniu koca oraz innych niezbędnych rzeczy — jednak w co najlepiej je spakować? Wybierając się nad jezioro także bardzo ważna jest odpowiednia torba, która pomieści wszystkie Wasze przedmioty. Poniżej pokażemy Wam najlepsze wybory na piaszczyste plaże, które także znajdą swoje zastosowanie na inne wyjścia.
Czytaj więcej
pixel