Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

3 modne plecaki na wiosnę 2021
Wygodne plecaki przestały być domeną uczącej się młodzieży, studentów i turystów. Coraz częściej goszczą w codziennych stylizacjach osób w różnym wieku. Chętnie sięgają po nie nastolatki i kobiety sukcesu. O tym, że plecak jest wygodnym akcesorium, wiedzą również panowie. Jakie modele będą modne na wiosnę 2021? Podpowiadamy 3 modele, które warto mieć pod ręką w najbliższym sezonie.
Czytaj więcej
Poznaj styl marki Paolo Peruzzi
Polskie marki cieszą się coraz większym uznaniem i popularnością. Wśród nich znalazła się inspirowana włoskim stylem i designem – Paolo Peruzzi, producent wysokiej jakości galanterii skórzanej. Torebki damskie, torby dla mężczyzn, portfele saszetki cieszą użytkowników swoją elegancją i funkcjonalnością. Poznaj akcesoria skórzane i styl sygnowane marką Paolo Peruzzi.
Czytaj więcej
Modne lata 80-te. Jakie dodatki dobrać?
Spektakularne i duże – te dwa słowa doskonale opisują charakter modowych akcentów obowiązujących w latach 80. Tamte trendy wróciły i coraz częściej pojawiają się w kolejnych sezonach. Jeśli chcesz podążać za nimi, w Twojej garderobie nie może zabraknąć dodatków, które nie odbiegają stylowo od tych, jakie noszono kilka dekad temu. Jakimi akcesoriami uzupełniać swoje outfity, by wpisać się w aktualne trendy modowe?
Czytaj więcej
Galanteria skórzana idealna dla kobiet
Eleganckie dodatki zawsze dodają szyku. Nawet niewielkie akcesorium może sprawić, że wizerunek kobiety nabierze szlachetności. To zadanie idealnie spełni galanteria skórzana. Torebka, portfel, etui na podręczne drobiazgi, prosty pasek podkreślający talię – wykonane z dobrej jakości materiału dodadzą właścicielce klasy i elegancji. Skóra naturalna z czasem nabierze szlachetności, a swoją nienaganną estetyką będzie cieszyła przez wiele lat.
Czytaj więcej
pixel