Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

5 toreb idealnych na uczelnię - dla niego

2020-02-17
5 toreb idealnych na uczelnię - dla niego
Torby już od jakiegoś czasu nie są dodatkiem dedykowanym wyłącznie kobietom. Dzisiaj noszą je również mężczyźni i coraz częściej doceniają ich praktyczność. Pojemne, podręczne, modne i wygodne w noszeniu torby męskie cieszą się rosnącym powodzeniem szczególnie wśród zabieganych panów, z rozkładem dnia wypełnionym po brzegi. Podpowiadamy modele toreb idealnych na uczelnię dla niego.

Skórzana torba męska na laptopa

Współczesny mężczyzna chętnie korzysta z nowinek technologicznych. Lubi otaczać się praktycznymi, elektronicznymi gadżetami, które umiejętnie wykorzystuje przy wypełnianiu swoich obowiązków. Wielu z nich w ciągu dnia nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim laptopem, w którym gromadzone są materiały z uczelni i ewentualnej pracy zarobkowej. W takim przypadku przyda się skórzana torba męska na laptopa, w której bezcenny dla studenta sprzęt dotrze bezpiecznie na uczelnię i wróci z niej do domu lub akademika.

Skórzana torba męska na laptopa BRODRENE R01 ciemnobrązowaSkórzana torba męska na laptopa BRODRENE R01 ciemnobrązowaSkórzana torba męska na laptopa BRODRENE R01 ciemnobrązowa   SKÓRZANA TORBA MĘSKA NA LAPTOPA BRODRENE R01 CIEMNOBRĄZOWA

Wygodna i stylowa torba męska na ramię

Zabiegany student oprócz akademickich notatek i podręczników potrzebnych na uczelni nosi ze sobą przekąski, wodę oraz kilka podręcznych akcesoriów przydatnych w przerwie między wykładami i ćwiczeniami. Dobra odpowiedzą na takie rozwiązanie jest torba męska na ramię w stylu casualowym, który na co dzień towarzyszy każdemu dbającemu o swój wizerunek studentowi. Jest na tyle duża, by pomieścić w niej nie tylko notatki, a noszona wygodnie na ramieniu nie będzie zbytnio obciążała kręgosłupa. Warto zwrócić uwagę na ergonomicznie rozplanowane miejsce – duża liczba przegródek i kieszonki pomoże w wygodnej organizacji noszonych na co dzień drobiazgów.

Stylowa torba męska na ramię casual SOLIER S11 brązowaStylowa torba męska na ramię casual SOLIER S11 brązowaStylowa torba męska na ramię casual SOLIER S11 brązowaStylowa torba męska na ramię casual SOLIER S11 brązowaStylowa torba męska na ramię casual SOLIER S11 brązowaStylowa torba męska na ramię casual SOLIER S11 brązowaStylowa torba męska na ramię casual SOLIER S11 brązowa           STYLOWA TORBA MĘSKA NA RAMIĘ CASUAL SOLIER S11 BRĄZOWA

Skórzana teczka na ramię

Codzienne życie studentów nie ogranicza się jedynie do uczelnianych murów. Wielu z nich studia łączy z zarabianiem pieniędzy. Wychodząc rano z domu zabierają ze sobą nie tylko przedmioty potrzebne na uczelni, ale też związane z pracą zawodową. W tym czasie dobrze jest zabezpieczyć notatki przed przypadkowym zniszczeniem. Pracującym studentom polecamy stylowe teczki na ramię, które po wyjściu z uczelni dodadzą im profesjonalnego szyku. Taki wizerunek może zapunktować zdobyciem dobrej posady i początkiem ciekawej kariery zawodowej.

WŁOSKA TECZKA SKÓRZANA VINTAGE CZARNA PAOLO PERUZZI 045TM

Elegancka aktówka do ręki

Studentom, którzy stawiają na nieco bardziej elegancki styl, polecamy szykowną, skórzaną aktówkę. Zmieszczą się w niej skoroszyty w formacie A4, a solidna i wysokiej jakości skóra zabezpieczy przed zniszczeniem. Tego typu aktówki są usztywnione, dzięki czemu nawet kartki i zeszyty w miękkiej oprawie zachowają swój nienaganny wygląd.
Wiele modeli wyposażonych jest dodatkowo w pasek, z którym aktówkę można nosić nie tylko w dłoni, ale też przewieszoną przez ramię. Dzielone wnętrze pomoże zachować porządek w notatkach dzieląc je na uczelniane i te, które potrzebne są w pracy zawodowej. Tego typu aktówki są dobrym wyborem dla studentów, którzy po zakończeniu nauki planują karierę w różnego rodzaju biurach lub kancelariach. Odpowiednio zadbana skóra przetrwa wiele lat, służąc właścicielowi w nienagannym stanie.
           SKÓRZANA TORBA TECZKA MĘSKA VINTAGE PAOLO PERUZZI S-04 CZARNA
Pokaż więcej wpisów z Luty 2020

Polecane

pixel