Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Co podarować świeżo upieczonej studentce?

2020-09-14
Co podarować świeżo upieczonej studentce?
Początek października dla wielu młodych otwiera nowy etap życia. Przed nimi czas studiów, nowych obowiązków, znajomości i zabawy. Dla bliskich studenta moment ten jest okazją do podarowania praktycznego upominku. Dobrze, by był to przedmiot, który przyda się na co dzień i będzie służył przez cały okres studiowania. Co podarować świeżo upieczonej studentce?

Torebka mieszcząca format A4

Duża torba przewieszona przez ramię przyda się każdej świeżo upieczonej studentce. Musi zmieścić się w niej nie tylko notatnik i długopis, ale też kilka podręcznych drobiazgów, które będą jej potrzebne w ciągu dnia. Trzeba bowiem pamiętać, że życie akademickie potrafi być wypełnione po brzegi obowiązkami, a na uczelni spędza się często niemal cały dzień.

Dobrym wyborem na prezent dla studentki rozpoczynającej kolejny etap ścieżki edukacyjnej będzie dobrej jakości skórzana torba, która przetrwa cały okres studiów i będzie towarzyszyła jej również na starcie w karierze zawodowej.


Torebka skórzana DAN-A T304

Teczka aktówka

Do zadań, z jakimi studenci muszą mierzyć się podczas roku akademickiego, należy m.in. pisanie referatów i tworzenie różnego rodzaju prezentacji. Znaczna część wykładowców oczekuje, że efekty pracy zostają im przekazane w tradycyjnej formie, czyli na papierze. Warto więc zadbać o estetykę takiej pracy i zabezpieczyć świeżo upieczoną studentkę w akcesoria, które pomogą jej zanieść na uczelnię zestaw arkuszy w nienaruszonym stanie. Przyda się jej do tego teczka aktówka.

Teczka aktówka jest o tyle praktycznym rozwiązaniem, że sięga się po nią w razie potrzeby. Na co dzień można nosić niewielką i tym samym znacznie lżejszą torebkę. Teczka stojąca w akademiku lub mieszkaniu posłuży w tym czasie np. do przechowywania notatek.

Polska skórzana teczka aktówka damska wiśniowa G5

Skórzany portfel

Podczas studiów wiele osób podejmuje swoją pierwszą pracę. Na taką okazję przyda się praktyczny portfel, do którego trafią pierwsze, samodzielnie zarobione pieniądze. Młodej dziewczynie spodoba się model w żywym kolorze np. zawsze modnej czerwieni. Wybierz dla niej portfel na tyle duży, by znalazło się w nim miejsce również na dokumenty i rachunki, których opłacanie stanie się obowiązkiem świeżo upieczonej studentki.

Żyjąc w biegu, a tak w większości przypadków wygląda życie studenckie, wszystkie podręczne przedmioty warto mieć w jednym miejscu, by nie tracić czasu na ich szukanie. Na sprawy związane z finansami świetnie nadaje się duży portfel z licznymi przegródkami i kieszonkami wewnątrz.


Portfel damski skórzany czerwony Lorenti

Etui na laptopa

Dzisiaj studiowanie w dużej mierze opiera się na technologii i komputerach. Ogromnym wsparciem dla studenta jest laptop, na którym można przechowywać wszystkie notatki. To delikatne urządzenie, o które trzeba dbać. Nosząc go na uczelnię łatwo o jego uszkodzenie. Samo przechowywanie laptopa w akademiku lub mieszkaniu wynajmowanym wspólnie z kolegami może okazać się problemowe, gdy w małym pokoju trzeba przekładać sprzęt z miejsca na miejsce. Przyda się więc pokrowiec na laptop zabezpieczający go przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem. Wybierając go na prezent zwróć uwagę, by miał on miękką wyściółkę i był odpowiednio duży, by zmieścić laptop osoby, do której ma trafić. Dodatkowym atutem będą kieszenie na odręczne notatki oraz akcesoria typu ładowarka.

Skórzany pokrowiec na laptopa 13 cali Solier SA24 Brązowy
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2020

Polecane

pixel