Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Shoppery - czym są i ile mogą zmieścić?

2016-09-12
Co to są shoppery?

Na wstępie warto wyjaśnić czym tak naprawdę są te torby. Wiele osób nie wie dokładnie, jaka jest ich charakterystyka i do czego służą. Warto wiedzieć, że shopper bag to torby, które odznaczają się dość sporymi gabarytami. Są wzorowane na zwykłej, materiałowej torbie przeznaczonej na zakupy. Od kilku lat stanowią praktycznie obowiązkowy atrybut w szafce każdej kobiety.

torebka damska shopper bag

Ich popularność tkwi po części w prostocie. Shoppery to torby oparte na podstawowym fasonie. Niektórym mogą w pewnym stopniu przypominać artykuły do noszenia produktów ze sklepów. Są to torby bardzo praktyczne, ale producenci nie zapomnieli o walorach estetycznych. Te osoby doskonale zdają sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach kobiety przykładają szczególną uwagę do tych elementów. Połączenie funkcjonalności z elegancją robi prawdziwą furorę i raczej nie należy spodziewać się, aby coś się w tej kwestii miało zmienić.

Torba damska shopper bag FELICE Grazia

Dlaczego jeszcze shoppery są tak popularne? Poza wspomnianymi wyżej powodami warto zaznaczyć, że są to torby, które pasują nie tylko do codziennych stylizacji. Kobiety podkreślają, że shoppery można z powodzeniem nosić także na ważne wyjścia i spotkania. Nie jest powiedziane, że te torby służą wyłącznie do robienia zakupów, chociaż oczywiście z tej roli wywiązują się znakomicie.
 
Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na dużą pojemność. Na pewno zastanawiasz się, ile rzeczy można tam umieścić. Odpowiedź powinna Cię usatysfakcjonować - naprawdę bardzo dużo. Shoppery to wyjątkowe torebki damskie, które służą do przechowywania telefonu, portfela czy innych, niezbędnych w danej sytuacji drobiazgów.Oczywiście, shoppery - zresztą jak sama nazwa wskazuje - są w głównej mierze przeznaczone dla kobiet, które uwielbiają robić zakupy. Zwykłe, małe torby nie są stworzone do takich właśnie aktywności. Shoppery nadają się zaś do tego znakomicie. Dzięki nim, chodzenie po galeriach handlowych czy mniejszych sklepach będzie jeszcze bardziej przyjemne.
 
Kto jeszcze powinien nosić shoppery?

Wiesz już, że shoppery to torebki damskie, które odznaczają się jednocześnie prostym fasonem i eleganckim wykończeniem oraz dodatkami. Duża pojemność sprawia zaś, że są idealne na zakupy. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wybierać je również na bardziej oficjalne wyjścia. Warto dodać, że shoppery powinny być szczególnie noszone przez kobiety, które mają obfity biust. Dlaczego? Aby sylwetka odpowiednio prezentowała się, konieczne jest optyczne poszerzenie bioder. Można to uzyskać nosząc shoppery właśnie na tej wysokości.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
pixel