Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Trwała, solidna, wyjątkowa — galanteria skórzana z miłości do Mam

2019-04-22
Trwała, solidna, wyjątkowa — galanteria skórzana z miłości do Mam
Już niedługo rozpoczniemy poszukiwania idealnych prezentów dla mam. Jeżeli nie będziemy mieć konkretnego pomysłu, to zapewne kilka razy przejdziemy galerię handlową lub małe lokalne sklepiki w poszukiwaniu inspiracji. Na pewno przejrzymy też wiele stron internetowych, tracąc przy tym mnóstwo czasu. Będziemy się wtedy tłumaczyć, że dla mamy poszukujemy wyjątkowego podarunku. Tymczasem możemy pominąć ten cały żmudny proces poszukiwań i podarować mamie trwałą, solidną galanterię skórzaną.

Prezent dla mamy - dlaczego akurat galanteria skórzana?

Na pewno wiele osób zastanawia się dlaczego galanteria skórzana miałaby być lepszym prezentem z okazji Dnia Matki niż np. kwiaty czy czekoladki. To dlatego, że w przypadku bukietu róż czy słodkości idziemy po prostu na łatwiznę. Po takie prezenty można sięgnąć w pierwszym lepszym supermarkecie. Tymczasem w poszukiwanie galanterii skórzanej idealnej na prezent musimy włożyć trochę wysiłku. Koniecznie będziemy przyglądać się upodobaniom mamy i starać się dobrać produkt, który spełni najlepiej jej oczekiwania. Wybierając galanterię skórzaną, podarujemy mamie trwały i solidny upominek, który będzie jej towarzyszył przez długi czas.

Skórzana galanteria idealna na prezent dla mamy — na co zwracać uwagę?

1. Skórzane torebki

Wybierając torebkę dla mamy, musimy przede wszystkim zastanowić się, jaki krój wybrać. Tutaj należy sobie odpowiedzieć na pytanie, czy mama lubi eksperymentować i nosi różne kroje torebek, czy ma jeden sprawdzony, którego trzyma się od lat. W tym pierwszym przypadku możemy przyjrzeć się aktualnie panującym trendom i kupić dla mamy coś na topie. Natomiast w drugim - najlepiej wybrać coś w ulubionym kroju mamy. Kolejnym ważnym aspektem jest kolor akcesorium. Niektóre kobiety noszą tylko czarne torebki, dla innych kolor nie ma znaczenia, a są także osoby, które lubią galanterię w żywych kolorach.


TOREBKA DAMSKA SKÓRZANA BORDOWA DAN-A T308
WŁOSKA TOREBKA SKÓRZANA BEŻOWA ROVICKY TWR-13

2. Portfele ze skóry

W przypadku portfela kluczową sprawą jest jego rozmiar. Jeżeli mama nosi malutkie torebeczki, to nie należy kupować jej dużego portfela, gdyż nie będzie się on w niej mieścił. Lepiej wtedy wybrać coś zdecydowanie niewielkiego. Natomiast niektóre panie najlepiej czują się, mając przy sobie duże portfele z mnóstwem przegródek, w których mogą posegregować pieniądze, karty i znajdzie się w nich też miejsce na zdjęcia najbliższych. Kolor w przypadku portfela nie ma aż tak dużego znaczenia. Chyba że mama należy do osób przesądnych, to wtedy należy kupić jej portfel w kolorze czerwonym, a do środka wrzucić grosik na szczęście.

SKÓRZANY PORTFEL DAMSKI KRENIG EL DORADO 11091 CZERWONY
EKSKLUZYWNY SKÓRZANY PORTFEL DAMSKI W PUDEŁKU GA39
SKÓRZANY PORTFEL DAMSKI W PUDEŁKU GA93

3. Skórzane aktówki

Mama biznesswoman na pewno ucieszy się z dobrej jakości skórzanej aktówki. W tym przypadku należy zwrócić uwagę na ilość przegródek, które ułatwią segregację i utrzymanie porządku we wszystkich potrzebnych dokumentach. Warto także zwrócić uwagę na to, czy aktówka mieści format A4. Jeżeli mama nosi dokumenty w takim wymiarze, to zakup mniejszej aktówki kompletnie mija się z celem. Dobrze jest także wybrać model, który prócz wygodnego uchwytu do trzymania w dłoni, będzie miał możliwość przypięcia dłuższego paska do noszenia aktówki przerzuconej przez ramię.

AKTÓWKA DAMSKA ZE SKÓRY NATURALNEJ DAN-A T269 CZEKOLADOWA
Skórzana torba aktówka damska na laptopa FELICE jasnoszaraSkórzana torba aktówka damska na laptopa FELICE jasnoszaraSkórzana torba aktówka damska na laptopa FELICE jasnoszaraSkórzana torba aktówka damska na laptopa FELICE jasnoszaraSkórzana torba aktówka damska na laptopa FELICE jasnoszara       SKÓRZANA TORBA AKTÓWKA DAMSKA NA LAPTOPA FELICE JASNOSZARA
POLSKA SKÓRZANA TECZKA AKTÓWKA DAMSKA ELEGANCKA BIZNESOWA KONIAKOWA G5
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2019

Polecane

pixel