Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Wypad za miasto? Zabierz ze sobą saszetkę!
Wypady za miasto stały się bardzo popularną formą spędzania wolnego czasu. Może to być np. spacer z rodziną po lesie, zdobywanie okolicznych szczytów, piknik na łonie natury lub poznawanie sąsiednich miejscowości. Na każdy z nich warto zabrać ze sobą podręczną saszetkę, do której zmieścisz niezbędne akcesoria.
Czytaj więcej
Nie tylko torebka - sprawdź jakie części garderoby są na topie
Listę skórzanych akcesoriów, którymi dopełniamy codzienne i wyjątkowe stylizacje, otwierają torebki. To one wysuwają się na pierwszy plan modowych trendów i często są jedynym dodatkiem, jakim podkreślamy swój styl. Warto jednak przyjrzeć się również pozostałym detalom, którymi można w modnym stylu dopełnić nawet codzienny outfit, by zaprezentować się z klasą.
 
Czytaj więcej
Co każda kobieta powinna mieć w swojej torebce?
O tym, co kobiety noszą w swoich torebkach, krążą legendy. Wiele z tych historii ma zabawny wydźwięk i chociaż wydają się czasem niewiarygodne, mają w sobie co najmniej odrobinę prawdy. Ile w tym zbiorze podręcznych drobiazgów jest przedmiotów zupełnie przypadkowych i niepotrzebnych, wiedzą już tylko właścicielki torebek. My podpowiadamy, na co powinno znaleźć się w nich miejsce.
Czytaj więcej
Co każdy powinien mieć w swojej szafie jesienią?
Zmiana pory roku to czas na zmiany w garderobie. Ubrania i akcesoria noszone w jednym sezonie ustępują miejsca drugim. Jesienią w naszych szafach pojawią się ciepłe i przytulne dodatki, którą nie pozwolą nam zmarznąć w coraz chłodniejsze dni. Podpowiadamy, co każdy powinien mieć w swojej szafie jesienią.
Czytaj więcej
pixel