Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Co każda kobieta powinna mieć w swojej torebce?

2020-10-12
Co każda kobieta powinna mieć w swojej torebce?

O tym, co kobiety noszą w swoich torebkach, krążą legendy. Wiele z tych historii ma zabawny wydźwięk i chociaż wydają się czasem niewiarygodne, mają w sobie co najmniej odrobinę prawdy. Ile w tym zbiorze podręcznych drobiazgów jest przedmiotów zupełnie przypadkowych i niepotrzebnych, wiedzą już tylko właścicielki torebek. My podpowiadamy, na co powinno znaleźć się w nich miejsce.

Portfel


Najważniejsze miejsce w każdej damskiej torebce powinien zając portfel. To w nim przechowywane są pieniądze, karty kredytowe i bankomatowe, rachunki, a czasem również dokumenty. Wybierając portfel, które będzie Ci towarzyszył każdego dnia, weź pod uwagę swoje potrzeby i preferencje.
Na rynku dostępne są portfele wykonane z różnych materiałów – skóry naturalnej, ekologicznej, jednolite, wzorzyste, zamykane na zamek, zabezpieczone biglem, z kieszonką na bilon i wyposażone w systemy zabezpieczające karty kredytowe. To właśnie na portfele antykradzieżowe proponujemy zwrócić szczególną uwagę. Mają one wewnątrz specjalny materiał, który chroni karty kredytowe przed atakami z czytników RFD.


PORTFEL DAMSKI SKÓRZANY RFID ROVICKY CZERWONY

 

Etui na klucze


Lista drobiazgów, które lubią utonąć w czeluściach damskiej torebki jest długa. Która z pań nie miał chociaż raz w życiu sytuacji, gdy przed drzwiami mieszkania trzeba było pozbyć się całej zawartości, by znaleźć wrzucone pospiesznie klucze? Im większa torebka, tym trudniejszym staje się to zadanie. A jest to problem, którego łatwo uniknąć. Pomocne w tym będzie etui na klucze, które szybko wypatrzysz w głównej komorze swojej torebki i łatwo z niej wyjmiesz, gdy zajdzie taka potrzeba.
Etui na klucze samo w sobie nie jest dużym gadżetem, więc nie zajmie w torebce wiele miejsca. Nie jest też ciężkie, więc nie musisz obawiać się dodatkowego ciężaru. Ma za to dodatkową zaletę – nie tylko pomoże zapanować nad niesfornymi kluczami, ale też nie pozwoli, by poniszczyły one pozostałe przedmioty noszone w torebce.
SKÓRZANE ETUI NA KLUCZE FELICE FA11 CAMEL

Okulary przeciwsłoneczne


Chociaż kojarzą się głównie z okresem wakacyjnym, to okulary słoneczne warto mieć w swojej torebce przez cały rok. Promienie słoneczne działają na oczy tak samo bez względu na aktualną datę w kalendarzu. Bądź na nie przygotowana i wpisz okulary przeciwsłoneczne na listę stałego wyposażenia swojej torebki. Dzięki temu nie dasz się zaskoczyć w żadnej sytuacji. Nie zapomnij o odpowiednim zabezpieczeniu swoich okularów. Przed wrzuceniem ich do torebki, włóż je do etui.


ROVICKY OKULARY PRZECIWSŁONECZNE POLARYZACYJNE OCHRONA UV KOMPLET
SKÓRZANY POKROWIEC, ETUI NA OKULARY SOLIER SA20 CZARNY

 

Etui na dokumenty


Na naszej liście akcesoriów, które każda kobieta powinna mieć w swojej torebce, nie mogło zabraknąć etui na dokumenty. Nie polecamy noszenia ich w portfelu, który często pada łupem złodziei. W razie nieszczęścia dokumenty pozostaną przy Tobie. W etui przeznaczonym na nie zmieścisz nie tylko dowód osobisty, ale też rachunki, podręczny długopis, dokumenty potrzebne do auta, a nawet akcesoria przydatne przy korzystaniu ze smartfona.
Zaletą dokumentów umieszczonych w etui jest nie tylko to, że łatwo je odszukać nawet w największej torebce. Wystarczy chwila i jeden ruch ręką, by cały komplet przepakować do modelu, na który zdecydujesz się w danym dniu.


SKÓRZANA AKTÓWKA BIWUAR NA DOKUMENTY A5 PAOLO PERUZZI MR-04-RED CZERWONA

Pokaż więcej wpisów z Październik 2020
pixel