Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wybierz portfel dla swojego mężczyzny

2021-10-18
Wybierz portfel dla swojego mężczyzny

Każda okazja jest dobra, by obdarować swojego mężczyznę drobnym upominkiem. Im bardziej będzie on funkcjonalnym i praktycznym dodatkiem do codziennego życia, tym większą sprawi radość. Na liście prezentów użytkowych, a takie właśnie lubią dostawać mężczyźni, królują portfele. Styliści prześcigają się w propozycjach modowych, a projektanci dużą uwagę przykładają do poszukiwania i wprowadzania rozwiązań podnoszących komfort korzystania z portfela i bezpieczeństwo przechowywanych w nim pieniędzy. Na co warto zwrócić uwagę, kupując portfel dla swojego mężczyzny? Podpowiadamy!

Bezpieczeństwo


Pierwszą rzeczą, na którą bezwzględnie polecamy zwrócić uwagę kupując portfel dla swojego mężczyzny, są system RFID chroniący zawartość jego kart kredytowych. Chodzi tu o uniemożliwienie złodziejom ich zeskanowania czytnikiem zbliżeniowym i kradzieży pieniędzy z rachunku. W tym przypadku warto też wziąć pod uwagę, jak zaplanowane zostały przegródki na karty kredytowe, ile ich jest i czy są funkcjonalne. Ma to szczególne znaczenie w przypadku panów, którzy chętnie korzystają z takiej formy płatności i robią to za pomocą więcej, niż jednej karty.


PORTFEL SKÓRZANY MĘSKI RFID PIERRE ANDREUS CZARNY

 

 

W torbie, saszetce, czy kieszeni?


Jeżeli Twój mężczyzna należy do grona osób niechętnie korzystających z wszelkiego rodzaju saszetek, toreb i teczek, a wszystkie podręczne drobiazgi i akcesoria nosi w kieszeniach, wybierz dla niego mały cienki portfel skórzany, który nie będzie powodował nieestetycznych odkształceń odzieży. Wybierz model, w którym wydzielone zostało miejsce na banknot, karty kredytowe i np. dowód osobisty oraz prawo jazdy. Dobra organizacja zawartości portfela ułatwi szybkie znalezienie potrzebnej rzeczy, co ma szczególne znaczenie z punktu widzenia mężczyzny zabieganego pomiędzy obowiązkami.
CIENKI SKÓRZANY PORTFEL MĘSKI SOLIER SW11 CIEMNOBRĄZOWY

 

Stylowa bilonówka

Chociaż coraz częściej korzystamy z kart kredytowych, to nadal nie brakuje sytuacji, gdy transakcji płatniczej można dokonać jedynie gotówką, a w niektórych przypadkach nawet wyłącznie bilonem. Chodzi tu głównie o parkomaty, różnego rodzaju bramki przejazdowe i automaty z przekąskami lub napojami dostępnymi w biurach, szkołach, na uczelniach i w wielu obiektach użyteczności publicznej. Przy takich okazjach przyda się kieszonkowa, skórzana bilonówka z monetami. Ciekawą opcją jest zestaw złożony z takiego stylowego gadżetu na „drobne” i portfela, w którym Twój mężczyzna schowa dokumenty, karty kredytowe i banknoty.
SKÓRZANA BILONÓWKA COIN WALLET BRODRENE CW01 JASNOBRĄZOWA

 

Portfel zapinany na zamek


Panu, który ma tendencje do gubienia drobiazgów i rozsypywania dookoła zawartości portfela, dobrym prezentem będzie model portfela zapinanego na zamek. Mnogość przegródek i wydzielonych sekcji sprzyja dobrej organizacji zawartości i przechowywania w nim nawet pliku dokumentów oraz rachunków. Przy tak bogatej zawartości warto zwrócić szczególną uwagę na łatwość dostępu do poszczególnych części portfela i komfort korzystania z niego na co dzień. Całość zabezpieczona jest zamkiem, dzięki czemu portfel można wrzucić do torby lub teczki bez obaw o zgubienie nawet bilonu.
PORTFEL MĘSKI CZARNY PIERRE CARDIN 8818 TILAK29 CZA+CZE

Jakość materiału i wykonania


Bez względu na to, jaki fason i model portfela męskiego wybierzesz, postaw na wysoką jakość materiału, z jakiego został on wykonany i starannego wykończenia najdrobniejszych detali. Dobrym wyborem będzie skóra naturalna, która wygląda stylowo i elegancko. Taki podarunek będzie służył swoją funkcjonalnością i estetyką przez wiele lat.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021

Polecane

pixel