Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Stylowe biuro, czyli skórzane dodatki, które warto znać

2018-10-22
Stylowe biuro, czyli skórzane dodatki, które warto znać
Nikogo nie trzeba przekonywać, że elegancki wizerunek biznesowy ma ogromne znaczenie. W czasie rozmów z kontrahentami nasz zadbany wygląd świadczy o profesjonalnym podejściu do pracy. W podkreśleniu stylu znakomicie mogą pomóc właściwie dobrane dodatki. Galanteria wykonana ze skóry prezentuje się najkorzystniej podczas oficjalnych spotkań. Dodatki jak etui na przybory piśmiennicze, okulary czy wizytówki są niezwykle funkcjonalne. Z pewnością docenimy ich przydatność podczas codziennej pracy oraz biznesowych spotkań.

Skórzane etui na wizytówki

W czasie pracy biurowej często wymieniamy wizytówki z partnerami biznesowymi. Utrzymanie porządku, gdy karnecików jest bardzo dużo, stanowi nie lada wyzwanie. Dodatkiem, który pomoże nam zaprowadzić ład wśród znacznej liczby wizytówek jest eleganckie skórzane etui. Stylowy wygląd tego wyrobu z pewnością będzie znakomicie współgrał z klasycznym biurowym ubiorem i wzbudzi dobre wrażenie na naszych rozmówcach.


KRENIG Classic 12092 czarne skórzane etui na wizytówki

Eleganckie etui do przyborów piśmienniczych

Wysokiej jakości przybory do pisania podkreślają profesjonalizm właściciela i świadczą o jego dobrym guście. Eleganckie pióro i długopis wymagają oprawy w postaci starannie wykonanego skórzanego etui. Do biznesowych stylizacji najlepiej sprawdzą się ciemne kolory, jak czerń lub gorzka czekolada. Dzięki dodatkowi, jakim jest skórzane etui na przybory do pisania, już nigdy nie będziemy musieli przeszukiwać torby w celu wydobycia długopisu czy pióra.


KRENIG Classic 12032 czarne skórzane etui na długopisy

Stylowy futerał na okulary

Wiele osób musi na co dzień korzystać z okularów. Niektórzy używają ich wyłącznie podczas pracy przy komputerze. Aby dobrze zabezpieczyć szkła korekcyjne przed zarysowaniem i zabrudzeniem, konieczne jest przechowywanie okularów w odpowiednim etui. Bardzo elegancko prezentuje się futerał na okulary wykonany z wysokiej jakości skóry. Z pewnością taki dodatek powinien znaleźć się w torbie osoby przykładającej wagę do eleganckiego, biznesowego wyglądu.

Skórzany pokrowiec, etui na okulary Solier SA20 czarny

Funkcjonalne etui na klucze

W pracy biurowej często dysponujemy dużą liczbą kluczy do różnych pomieszczeń. Zapinana sakiewka połączona z brelokiem na klucze pozwoli łatwiej je zlokalizować we wnętrzu torby oraz umożliwi spięcie ich w jeden pęk. Estetycznie wykonane, skórzane etui na klucze z pewnością zalicza się do dodatków galanteryjnych podkreślających elegancję jego właściciela.


Skórzane etui na klucze KRENIG Classic 12007 czarne

Aktówka na dokumenty

Podczas spotkań biznesowych z pewnością docenimy zalety funkcjonalnej aktówki na dokumenty. Duża liczba specjalnie dostosowanych przegródek i zapięć pozwoli uporządkować ważne pisma. Z pewnością umieszczenie dokumentów w skórzanej aktówce wygląda znacznie bardziej profesjonalnie niż trzymanie pliku kartek w ręce i ciągłe ich tasowanie w celu odnalezienia potrzebnego w danej chwili pisma. W aktówce zmieścimy także przybory do pisania czy kalkulator.


Aktówka biwuar na dokumenty A4 Solier ST01 czarny

Teczka na laptopa

Współcześnie trudno wyobrazić sobie pracę biurową bez komputera. Na spotkania biznesowe zabieramy ze sobą laptopy. Aby przenosić urządzenia w bezpieczny sposób, niezbędna jest odpowiednio przystosowana torba. Z eleganckim ubiorem świetnie będzie komponować się skórzana teczka na laptop o klasycznym i prostym designie.

Skórzana teczka aktówka męska na laptopa DAAG GURU FULL
pixel