Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jaki upominek sprawić najbliższemu na dzień chłopaka?

2020-09-21
Jaki upominek sprawić najbliższemu na dzień chłopaka?
Dzień chłopaka to idealny moment, by przypomnieć małym i dużym mężczyznom, jak ważną rolę odgrywają w naszym życiu. Warto zrobić to wręczając mu praktyczny upominek. Taki, który będzie towarzyszył mu każdego dnia i przy wielu okazjach przypomni właścicielowi, że ktoś myśli o nim. Jaki upominek sprawić najbliższemu na dzień chłopaka? Podpowiadamy!

Portfel przyda się każdemu

Listę praktycznych upominków, które każdemu ułatwią codzienne funkcjonowanie, otwiera portfel. Może to być niewielkich rozmiarów portmonetka na bilon lub pokaźny model, w którym zmieści się nie tylko gotówka, ale też karty płatnicze i lojalnościowe, podręczne rachunki, dokumenty i fotografia bliskiej osoby. Wszystko zależy od potrzeb i indywidualnych preferencji mężczyzny, któremu chcesz podarować upominek na dzień chłopaka.

Polecamy postawić na dobrej jakości portfel skórzany, który w nienagannym stanie będzie służył przez wiele lat. Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych propozycji, wśród których z pewnością wybierzesz model odpowiedni dla wyjątkowego mężczyzny. Chodzi tu nie tylko o ilość przegródek, w jakie wyposażony jest skórzany portfel, ale też jego kolor i fakturę samego materiału.
Etui na klucze – praktyczny gadżet

Kolejnym drobiazgiem znacznie ułatwiającym codzienne funkcjonowanie, jest skórzane etui na klucze. Zwłaszcza, gdy często są one gubione, a ich poszukiwania wprowadzają każdego ranka niepotrzebny stres przed wyjściem z domu do pracy. Klucze w etui trudno przeoczyć nawet, gdy zostaną rzucone niedbale na komodę i przykryte stosem korespondencji lub gazet.

Skórzane etui na klucze przyda się szczególnie panom, którzy swoje podręczne drobiazgi noszą w jednej torbie lub saszetce. To dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniem np. ekranu smartfona, który łatwo jest zarysować wrzucając go wraz z kluczami do jednej kieszeni.
Elegancki pasek do spodni, który doda szyku

Drobiazgiem, który bez wątpienia znajdzie zastosowanie, jest skórzany pasek do spodni. To praktyczny dodatek, który podkreśli elegancki styl mężczyzny i doda szyku jego codziennym stylizacjom. Dzień chłopaka jest idealnym momentem, by obdarować go takim właśnie upominkiem. Wielu mężczyzn tego typu akcesoria traktuje tak, jak kobieta torebkę lub biżuterię. To oznacza, że w męskiej garderobie i stylizacjach zawsze znajdzie się miejsce na nowy, elegancki pasek skórzany.Skórzany plecak na podręczne drobiazgi

Coraz częściej mężczyźni doceniają praktyczność damskich torebek. Nie każdy z nich jednak daje radę przełamać się na tyle, by wyjść z domu z jej męskim odpowiednikiem. Świetną alternatywą w takim przypadku będzie skórzany plecak, do którego zmieszczą się wszystkie podręczne przedmioty: telefon, dokumenty, portfel, klucze, notes, a nawet tablet lub laptop, drugie śniadanie i butelka wody.
Skórzane etui na dokumenty

O tym, że ważne dokumenty warto mieć zawsze pod ręką, nie trzeba chyba nikomu przypominać. Wykorzystaj dzień chłopaka i zadbaj o to, by Twój najbliższy mógł wygodnie nosić je przy sobie bez obaw o zagubienie lub zniszczenie. Do tego przyda się skórzane etui na dokumenty, które zmieści się w kieszeni marynarki, kurtki lub spodni.


Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2020
pixel