Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak znaleźć idealny prezent dla dziadka?

2019-01-03
Jak znaleźć idealny prezent dla dziadka?
Mając kilka lat rysujemy dla dziadka laurkę i zapraszamy go na występ w przedszkolu. Gdy jesteśmy już trochę starsi, kupujemy mu ulubione czekoladki lub obdarowujemy go własnoręcznie zrobionym prezentem. Każdy dziadek z pewnością docenia starania i cieszy się z okazywanej mu w ten sposób miłości. Jednak gdy już jesteśmy dorośli, warto zastanowić się nad prezentami z wyższej półki, które długo posłużą dziadkowi. Poniżej prezentujemy kilka inspiracji, które pomogą wybrać idealny prezent z okazji Dnia Dziadka.

Indywidualne skomponowany kosz słodkości dla dziadka

Jeżeli dziadek uwielbia słodycze, to taki prezent będzie dla niego idealny. Wybierz jego ulubione przysmaki, umieść w ozdobnym koszu, zapakuj w celofan i przewiąż kokardką.

Etui na okulary

Jeżeli dziadek nosi okulary, to idealnym pomysłem na prezent dla niego będzie etui na okulary. Wybierz model wykonany ze skóry naturalnej, który nie tylko zapewni odpowiednią ochronę okularom, ale także będzie świetnie się prezentować.

Skórzany pokrowiec, etui na okulary Solier SA20 czarny

Etui na klucze

Eleganckie etui to niezwykle praktyczny dodatek, dzięki któremu klucze będą zawsze pod ręką, a także nie zarysują przedmiotów, znajdujących się z nimi w torbie.

Skórzane etui na klucze SOLIER SA18 czarne

Książka lub atlas

Dziadkowie często mają ukierunkowane zainteresowania. Jedni lubią czytać powieści kryminalne i słuchać o czasach wojennych, inni interesują się roślinami lub zwierzętami. Książka lub audiobook z odpowiednim tytułem na pewno zadowoli dziadka, który doceni to, że wspierasz jego zainteresowania.

Torba ze skóry jako prezent dla dziadka

Idealna torba dla dziadka będzie mieć typowo męski krój, bez zbędnych zdobień. Mężczyźni cenią także dobrą jakość, dlatego warto wybrać model wykonany ze skóry. Dzięki temu prezent posłuży ukochanemu dziadkowi przez wiele sezonów.

Skórzana torba męska do ręki i na ramię ABRUZZO
 

Album na zdjęcia — ucieszy każdego dziadka

Większość współczesnych dziadków posiada wiele papierowych zdjęć. Idealnym prezentem okazać się może ładnie wykonany album na zdjęcia. Dziadek będzie mógł w dowolnym momencie po niego sięgnąć i wrócić wspomnieniami do pięknych chwil z wcześniejszych lat życia.

Portfel — idealny prezent na dzień dziadka

Idealnym prezentem dla dziadka może okazać się także elegancki portfel ze skóry. Jest to z jednej strony bardzo klasyczny prezent, a z drugiej — funkcjonalny. Dziadek będzie mógł używać portfela na co dzień i przypominać sobie o ukochanych wnuczętach, od którychj otrzymał podarek.

Skórzany mały portfel męski PAOLO PERUZZI GA171 brązowy
 

Krawat lub spinki do mankietów dla dziadka eleganta

Jeżeli dziadek często nosi garnitury i lubi wyglądać elegancko na co dzień, nowy krawat lub spinki do mankietów na pewno sprawią mu ogromną radość.

Pasek - niezawodny pomysł na prezent dla dziadka

Pasek to kolejny idealny pomysł na prezent dla dziadka. Najbezpieczniejszym wyborem będzie czarny i prosty, skórzany pasek, pasujący do większości ubrań. Możesz także dopasować kolor paska do innych, posiadanych przez dziadka akcesoriów.

Pasek męski skórzany Brodrene DW40 czarny
 

Bilet na mecz ulubionej drużyny sportowej

Jeżeli dziadek jest fanem drużyny sportowej - kup mu bilety na jej mecz. Możesz dołożyć do tego także gadżet związany z daną dyscypliną sportu. Oczywiście największą przyjemność sprawisz dziadkowi, wybierając się razem z nim na wydarzenie.
pixel