Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Galanteria skórzana jako prezent na Dzień Chłopaka

2018-09-10
Galanteria skórzana jako prezent na Dzień Chłopaka
30. września obchodzimy w Polsce Dzień Chłopaka. Z tej okazji zwyczajowo obdarowujemy chłopców, także tych starszych, różnymi upominkami. Świętowanie tego dnia z pewnością nie ma tak długiej tradycji jak obchodzenie Dnia Kobiet, jednak zostało bardzo dobrze przyjęte i utrwaliło się już w naszej tradycji. Wśród wyrobów galanteryjnych znajdziemy mnóstwo dobrych pomysłów na prezenty dla starszych i młodszych panów.

Eleganckie etui na wizytówki

Portfel – wizytownik jest bardzo przydatnym i stylowym drobiazgiem. Wielu mężczyzn gromadzi niezliczone ilości wizytówek od klientów, współpracowników czy punktów usługowych. Z pewnością umieszczenie wszystkich kart wizytowych w jednym miejscu - w skórzanym etui - pozwoli zaprowadzić wśród nich porządek i ułatwi odnalezienie niezbędnej w danej chwili wizytówki. Eleganckiemu mężczyźnie możemy podarować wizytownik w kolorze wytwornej czerni, natomiast wielbicielowi luźnego stylu z pewnością spodoba się etui barwy karmelowej.

Skórzany cienki portfel wizytownik SOLIER SW21 czarny vintage

Skórzana bilonówka

Malutki portfelik na bilon stanowi znakomity pomysł na prezent z okazji Dnia Chłopaka. Starannie wykonany trójkątny zasobnik na monety znakomicie mieści się w kieszeni dżinsów. Ten poręczny drobiazg świetnie zastępuje tradycyjny portfel podczas imprezy plenerowej czy koncertu. Miłośnicy tego rodzaju rozrywek z pewnością docenią zalety tego niewielkiego gadżetu. Bilonówka sprawi, że naszym mężczyznom już nigdy monety nie będą wypadać z kieszeni, a płacenie za drobne zakupy stanie się wygodniejsze.

Skórzana bilonówka coin wallet BRODRENE CW01 ciemnobrązowa

Etui na przybory do pisania

Jeśli chcemy obdarować w Dniu Chłopaka mężczyznę, który przywiązuje wagę do eleganckich dodatków, wręczmy mu etui na przybory piśmiennicze. Dobrej jakości pióro czy długopis wyjęte z pięknie wykonanego zasobnika wspaniale podkreśli styl i klasę ich właściciela. To także świetny i elegancki dodatek, który warto mieć przy sobie m.in. podczas konferencji czy spotkań biznesowych.

KRENIG Classic 12032 czarne skórzane etui na długopisy

Saszetka na podręczne drobiazgi

Mężczyźni często bronią się przed noszeniem torby, uważając ten wyrób galanteryjny za przedmiot zarezerwowany wyłącznie dla kobiet. Gdy chcemy obdarować osobę, która nie uznaje toreb i aktówek wśród swojej garderoby, świetnym pomysłem będzie podarowanie saszetki ze skóry. Przedmiot wyposażony jest w schowki i przegródki, które pomieszczą dokumenty, klucze czy telefon komórkowy. Dzięki takiemu dodatkowi nasz mężczyzna nie będzie musiał upychać drobiazgów w kieszeniach, gdyż wszystkie niezbędne na co dzień przedmioty będą znajdować się w gustownym i poręcznym etui.

Skórzana saszetka męska MILTON ML31

Etui na klucze

Któż z nas nie zna problemu związanego z poszukiwaniem kluczy do mieszkania czy auta? Chyba każdy przynajmniej raz w życiu ich szukał. Z pewnością klucze schowane w eleganckim skórzanym etui będą dobrze zabezpieczone przed zagubieniem pośród innych przedmiotów. Gdy planujemy podarować na Dzień Chłopaka użyteczny i gustowny prezent, wybierzmy skórzane etui na klucze
.
Skórzane etui na klucze SOLIER SA11 jasnobrązowe

Uśmiech

Niezależnie od tego, co zdecydujemy się dać naszym mężczyznom i chłopakom z okazji ich święta, pamiętajmy o uśmiechu i dobrym humorze. Zabawne życzenia, wesoła mina i odrobina czułości z pewnością poprawią nastrój naszym bliskim, a o to przecież chodzi w czasie tego wyjątkowego dla mężczyzn dnia.

Polecane

pixel