Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui – doskonały prezent na wiele okazji.

2016-05-23
Etui na dokumenty ? zawsze w modzie

To, co najczęściej mamy przy sobie wychodząc z domu to dokumenty. Dowód, prawo jazdy, karty kredytowe ? to wszystko powinno mieć swoje miejsce. Można by się pokusić o stwierdzenie, że etui na dokumenty będzie idealnym prezentem dla wszystkich.

Stylowe, o lekko postarzanym designie opakowanie DAAG Alive P-12 idealnie wpasuje się w potrzeby większości dojrzałych mężczyzn. Zawiera ono kilka miejsc na karty kredytowe, przeźroczyste przegródki oraz kieszeń na dowód rejestracyjny. Wszystkie niezbędne dokumenty zebrane w jednym, elegancko prezentującym się miejscu.

Ciekawy model proponuje również firma Krenig. Efektowne etui na wizytówki zostało wykonane ze skóry płaszczki. Ten rzadki materiał z pewnością przypasuje zarówno panom, jak i paniom. Może pomieścić dokumenty w formacie karty kredytowej, świetnie się również nadaje do przechowywania wizytówek.
Etui na klucze ochroni pozostałe przedmioty w torbie

Często wkładamy do torby lub plecaka telefon czy lusterko, a na koniec dorzucamy klucze, które mogą skutecznie zarysować szklane powierzchnie. Nawet dedykowane kieszenie na nic się zdadzą, gdy w pośpiechu wrzucamy wszystko do jednej komory. Warto wtedy zainwestować w etui na klucze, dzięki czemu uchronimy delikatne przedmioty od zarysowań. Takie podejście zdecydowanie docenią również obdarowane przez nas osoby.

Ekskluzywne etui na klucze, wykonane ze skóry węża, będzie świetnym prezentem dla eleganckiej kobiety. Sześć haczyków, dwie wewnętrzne kieszonki oraz kieszeń na dokumenty sprawią, że korzystanie z kluczy będzie przyjemnością i zawsze łatwo będzie je można odnaleźć w torbie.
Etui na długopisy ? dla ludzi interesu

Nic tak nie podnosi prestiżu podczas podpisywania lukratywnego kontraktu, jak piękne pióro.
Dla jeszcze lepszego efektu dobrze, aby zostało wyciągnięte w eleganckiego etui na długopisy. Dla ludzi związanych z biznesem, korzystających z przyborów do pisania w tych najważniejszych momentach działalności firmy, stylowe dodatki będą idealnym prezentem. Etui na długopisy będzie zdecydowanie jednym z najlepszych wyborów.

Idealnie nadaje się do tego ekskluzywne etui od firmy Krenig. Wykonane z naturalnej skóry węża dodatkowo wzbogaci styl właściciela.
Pokaż więcej wpisów z Maj 2016
pixel