Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Duże portfele dla osób lubiących mieć wszystko przy sobie

2018-02-05
Wiele osób uważa, że małe portfele nie są praktyczne – szczególnie jeśli mają formę małej portmonetki, w której można zmieścić wyłącznie pieniądze. Na szczęście producenci galanterii skórzanej wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów ceniących sobie duże portfele udostępniające wiele dodatkowych schowków i kieszonek. Niektóre modele świetnie sprawdzą się w roli podręcznej saszetki, ale satysfakcjonująca pojemność nie jest ich jedyną zaletą. Duże portfele to również jeden z najmodniejszych dodatków do najróżniejszych stylizacji.

Portfel skórzany damski KRENIG Classic 12026 czerwony w pudełku

Portfel w roli kopertówki

Gustowna galanteria skórzana może być jednocześnie bardzo praktycznym elementem stroju. Pod tym kątem warto zwrócić uwagę na duże portfele przypominające kształtem kopertówki. Najlepiej zdecydować się na modele dodatkowo wyróżniające się ciekawą kolorystyką. Obecnie na czasie jest kolor szary, dlatego produkty utrzymane w tonacji grafitu będą modowym strzałem w dziesiątkę. Duży portfel w typie kopertówki może posiadać aż 17 kieszonek na dokumenty czy karty kredytowe. Znakomitym wyborem są modele wyposażone w dwa pojemne schowki oraz specjalną kieszeń zapinaną na suwak, zaprojektowaną z myślą o przechowywaniu w niej monet. Producenci tego typu galanterii skórzanej dbają o dopracowanie każdego szczegółu w oferowanym asortymencie, czego dowodem są portfele wykończone od wewnątrz podszewką dopasowaną kolorystycznie do tonacji skóry. Znakiem rozpoznawczym propozycji w typie kopertówek jest przede wszystkim skórzany pasek, który zapewnia wygodne trzymanie. Duże portfele nie są przeznaczone wyłącznie do trzymania w nich pieniędzy – z łatwością można w nich zmieścić najważniejsze dokumenty, zdjęcia bliskich, a nawet pojedyncze kartki z notatnika. To doskonała propozycja dla osób, które chcą mieć przy sobie spis numerów telefonów czy adresów.


Duży portfel – idealna propozycja dla kierowców

Prawo jazdy i dowód rejestracyjny to podstawowe dokumenty każdego kierowcy. Z myślą o kobietach, które często prowadzą samochód producenci galanterii skórzanej zaprojektowali duże portfele wyposażone w pojemne przegródki. Z łatwością można w nich zmieścić dowód rejestracyjny – tak, aby jednocześnie oddzielić go od pozostałych dokumentów i pieniędzy. Godne uwagi są modele wyposażone w jedną zewnętrzną kieszeń zapinaną na zatrzask, która ułatwia uporządkowanie bilonu. Z kolei dzięki trzem przegrodom na banknoty można szybko podzielić pieniądze i lepiej kontrolować swoje wydatki. Tradycyjne kieszonki na karty kredytowe oraz jedna kieszonka zapinana na zamek świetnie sprawdzają się pod kątem przechowywania dokumentów.
Galanteria skórzana powinna być jak najlepiej dostosowana do oczekiwań użytkownika. Duże portfele są doskonałą propozycją dla osób, które lubią mieć przy sobie nie tylko pieniądze, ale także najważniejsze dokumenty, notatki czy komplet kart płatniczych. Nic dziwnego, że wiele kobiet zastępuje nimi tradycyjne kopertówki. Wysokiej klasy skórzany portfel może być świetną alternatywą dla torebki, także ze względu na walory estetyczne.
pixel