Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Walizki podróżne w jesiennych barwach - przegląd modeli

2019-11-18
Walizki podróżne w jesiennych barwach - przegląd modeli
Piękna polska złota jesień zachwyca przyjemnymi temperaturami i ciepłymi barwami liści, których jest pełno wokół. To idealny czas na spacery i wyjazdy. A wraz z nimi pakowanie i poszukiwanie idealnej walizki. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych modeli walizek w jesiennych kolorach, na które warto zwrócić uwagę.

Czy walizka w jesiennych kolorach sprawdzi się podczas innych pór roku?

Żółta, pomarańczowa, czerwona czy złota walizka idealnie wpasowują się w jesienną aurę. Na szczęście nie trzeba jej wymieniać, gdy nadejdą ponure, zimowe dni. Doda ona wtedy nieco koloru i ciepła. Potem będzie stanowić ciekawy kontrast dla zieleni i budzącej się do życia przyrody, aż do lata, kiedy to żywe i nasycone barwy są jak najbardziej na miejscu. Walizka w jesiennych kolorach sprawdzi się więc przez cały rok. Niewątpliwą zaletą kolorowej walizki jest także fakt, że łatwo znajdziemy ją na lotnisku oraz trudniej będzie ją pomylić.

Czerwone walizki podróżne

Duża walizka podróżna na kółkach Solier to idealny wybór dla osób, które podróżują z dużym bagażem. Zmieści się w niej wiele rzeczy, a dzięki czterem obrotowym, kauczukowym kółeczkom będzie także łatwa do przemieszczenia. Wykonana z niezwykle wytrzymałego oraz odpornego na zarysowania tworzywa, które jest łatwe do czyszczenia.

Duża walizka podróżna na kółkach SOLIER STL310 L ABS czerwona

Kolejną propozycją w czerwieni jest podręczna walizka miękka Solier. Ten mały, miękki i lekki model to świetny wybór, gdy nie potrzebujemy wielu rzeczy i zależy nam przede wszystkim na tym, aby bagaż nie ważył zbyt wiele. Wyposażona została w cztery kółka, które pozwolą łatwo się z nią przemieszczać. Natomiast wewnętrzne pasy utrzymają całą zawartość walizki na miejscu.

https://www.skorzana.com/product-pol-19732-Mala-podreczna-walizka-miekka-S-Solier-STL1708-czerwona.html

Żółta walizka podróżna

Walizka kabinowa 55x35x22 cm ABS STL856 ma wymiary, które spełniają wymogi tanich linii lotniczych, idealnie sprawdzi się podczas dalszych podróży. Jest wykonana z lekkiego, ale zarazem trwałego i odpornego na zarysowania materiału. Dodatkowo wyposażona w cztery obrotowe kółeczka, wykonane z mieszanki kauczuku i gumy, które zapewniają niezwykłą lekkość prowadzenia walizki. Natomiast szyfrowany zamek uchroni zawartość przed niepowołanymi rękami.

Mała podręczna walizka miękka S Solier STL1708 czerwona

Zestaw walizek podróżnych w pomarańczowym kolorze

Zestaw trzech walizek podróżnych STL856 to idealny wybór dla osób, które potrzebują różnych wielkości walizek w zależności od celu podróży czy pory roku. Wiadomo, że podczas weekendowego wypadu nie będziemy potrzebować tak dużo rzeczy jak podczas dwutygodniowych wakacji, a ubrania zimowe zajmują zdecydowanie więcej miejsca niż letnie. Każda z tych walizek została wykonana z trwałego i odpornego na zarysowania czy uszkodzenia tworzywa. Walizki posiadają także kauczukowe kółeczka oraz wbudowany stelaż.


Zestaw walizek podróżnych STL856 pomarańczowy

Miękka walizka podróżna w brązowym kolorze

Miękka, brązowa walizka podręczna S Solier STL1706 urozmaicona czerwonymi wstawkami została wykonana z bardzo wytrzymałego materiału — tzw. kodury. Wewnętrzne pasy zapobiegną przesuwaniu się zawartości podczas transportu, a szyfrowany zamek uchroni jej zawartość. Plastikowe kółeczka oraz teleskopowa rączka ułatwią poruszanie się z bagażem.


Mała podręczna walizka miękka S Solier STL1706 brązowa
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019
pixel