Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Walizki podróżne SOLIER - przegląd modeli

2019-08-01
Walizki podróżne SOLIER - przegląd modeli
Z podróżami kojarzą się głównie wakacje i sezon urlopowy. Bez wątpienia jest to okres sprzyjający organizowaniu sobie wypoczynku w miejscach oddalonych od domu. Jednak okazji do tego, by udać się w odległe zakątki świata, nie brakuje w ciągu całego roku. Nawet krótki, weekendowy wyjazd pozwala oderwać się od codziennych obowiązków i naładować akumulatory. Jaką walizkę warto mieć pod ręką, by w każdej chwili być gotowym do drogi?

Walizki Solier – idealny towarzysz każdej podróży

Każdą potrzebę nawet najbardziej wymagających podróżników zaspokoją walizki Solier. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które przetrwają w niemal każdych warunkach i tym samym zagwarantują, że bagaż dojedzie bezpiecznie do celu.

Duża walizka podróżna przyda się na długi wyjazd lub krótki wypad rodzinny. Wspólny bagaż to oszczędność związana z kosztem jego transportu. Naszą propozycją na taką okazję jest duża walizka podróżna Solier STL856. Jest pojemna i jednocześnie bardzo lekka. To duża zaleta, biorąc pod uwagę limity wagowe. Wykonana jest z trwałego, odpornego na zarysowania i warunki atmosferyczne tworzywa ABS. Nie trzeba więc martwić się o to, że bagaż ulegnie zniszczeniu podczas transportu. O to, by jego zawartość pozostała niedostępna dla nieupoważnionych osób, dba zamek szyfrowy.
Walizki Solier wyposażone są w teleskopową rączkę, której wysokość można dopasować odpowiednio do wzrostu użytkownika, co w połączeniu z kółkami na łożyskach daje pełen komfort przenoszenia bagażu.
DUŻA WALIZKA PODRÓŻNA STL856 MIĘTOWA

Dobrze przemyślana organizacja bagażu

Walizki Solier zaprojektowane zostały w taki sposób, by optymalnie wykorzystać ich wnętrze i zagospodarować je swoim bagażem. Dobrym przykładem na to jest średnia walizka podróżna na kółkach Solier STL402. Komora główna wyposażona została w specjalne pasy zabezpieczające jej zawartość przed przemieszczaniem się, dzięki czemu ubrania dojadą na miejsce w nienagannym stanie, gotowe do założenia od razu po rozpakowaniu się u celu podróży. Wnętrze walizki podzielone jest na dwie części oddzielone od siebie zamkiem błyskawicznym. Dzięki temu unikniemy przykrej niespodzianki, gdy w trakcie transportu zniszczy się np. opakowanie szamponu.
ŚREDNIA WALIZKA PODRÓŻNA NA KÓŁKACH SOLIER STL402 M ABS SREBRNA

Walizka podręczna na dwa sposoby

Wiele osób wybierając się w krótką podróż zabiera ze sobą bagaż podręczny, do którego pakują swój wyjazdowy must have. Walizka podręczna przewożona jest w kabinie, co znacznie skraca czas pobytu na lotnisku – nie trzeba czekać, aż bagaż opuści luk samolotu i pojawi się na taśmie. Zaletą jest też koszt jej przewozu.
Naszą propozycją na taką okazję jest mała walizka podróżna na kółkach Solier STL310 SABS. Trwała obudowa z tworzywa ABS Plus skutecznie chroni zawartość przed zniszczeniem, a przyjemne w dotyku gumowe uchwyty korzystnie wpływają na komfort jej przenoszenia. Walizka podręczna Solier wyposażona jest w kółka, które zapewniają jej wygodne toczenie po powierzchni. Model dostępny jest w wielu kolorach – wygląd walizki można dobrać odpowiednio do własnych preferencji.
MAŁA WALIZKA PODRÓŻNA NA KÓŁKACH (BAGAŻ PODRĘCZNY) SOLIER STL310 S ABS CZERWONA


Zestaw walizek dla zagorzałych podróżników

Zdarzają się wyjazdy, w które zabiera się więcej niż jeden bagaż. Zagorzali podróżnicy mają więc na swoim wyposażeniu całe zestawy walizek w różnych rozmiarach. W zależności od potrzeb, pakują się w jedną z nich lub wykorzystują wszystkie naraz.
Naszą propozycją jest zestaw trzech walizek podróżnych Solier STL838. W jego skład wchodzą: walizka duża i średnia oraz mała kabinówka. Każda wykonana jest z trwałego materiału odpornego na zarysowania i działanie wilgoci. Wyposażone są w zamek szyfrowy, teleskopowe rączki, dwie komory oddzielone zamkiem i kółka na łożyskach. Podobnie jak pozostałe walizki Solier, linia STL838 posiada dodatkowe wzmocnienie dzięki wbudowanemu w nie stelażowi.
ZESTAW WALIZEK PODRÓŻNYCH STL838 CZARNY
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2019
pixel