Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Torebka a płaszcz - zależności

2016-10-03
O czym należy pamiętać dobierając torebki damskie do płaszcza?

W czasie zestawiania ze sobą torebki i płaszcza należy pamiętać o kilku najważniejszych zasadach. Jakich? Jeśli zdecydujecie się na duży zimowy płaszcz, to pod żadnym pozorem nie wybierajcie do niego bardzo małej torebki na łańcuszku. Niestety, wiele pań to robi, a takie zestawienie absolutnie nie jest wskazane. W tym przypadku o wiele lepiej wybrać kopertówkę do ręki. Oczywiście, trzeba też pamiętać o zabraniu ze sobą ciepłych rękawiczek, ponieważ niskie temperatury na pewno będą wam dawać się we znaki.Musicie także pamiętać, aby wasze połączenie było odpowiednie pod względem kolorystycznym. Jeśli na przykład lubicie czerwone torebki damskie, to nie powinnyście ich łączyć z na przykład z niebieskimi płaszczami. Warto wziąć tę wskazówkę pod uwagę, ponieważ w innym przypadku wasze zestawienia mogą wyglądać nieco komicznie. Jeśli dokładnie nie wiecie, na jaką barwę zdecydować się, to postawcie na czarną. Jest to uniwersalny kolor, który pasuje do praktycznie każdej stylizacji i z pewnością nie narazi was na żadne modowe wpadki.Pamiętajcie także, żeby zwracać uwagę na jakość posiadanego przez was płaszcza. Jeśli został wykonany z niezwykle delikatnego materiału, to wtedy torebki damskie posiadające dużo suwaków nie będę odpowiednie. W końcu takie produkty mogą zniszczyć ten element garderoby. Stanie się tak, jeśli będziecie często pocierać suwakami o wasz płaszcz. W związku z tym, w takiej sytuacji warto stawiać na torebki damskie, które nie mają takich dodatkowych atrybutów.Jakie są najpopularniejsze stylizacje zawierające płaszcz i torebkę?

Warto także wiedzieć, jakie są aktualnie popularne stylizacje z wykorzystaniem tych dwóch elementów. Do płaszcza różowego najlepiej będą pasować torebki damskie białe albo szare. Takie połączenie na pewno sprawi, że będziecie postrzegane jako osoby o wysokim poczuciu gustu.Jeśli natomiast posiadacie biały płaszcz, to wtedy możecie śmiało dobierać do niego torebki damskie w tej samej barwie albo czarnej. To zestawienie także przyniesie odpowiedni efekt.
 
Macie w swojej szafie piękny płaszcz w kolorze butelkowym, ale nie wiecie, jakie torebki damskie będą do niego najbardziej pasowały? W takim przypadku najlepiej postawić na elementy garderoby w kolorze brązowym. Całość będzie się ze sobą idealnie komponować. Dzięki temu, będziecie nie tylko czuły się bardzo pewnie , ale także wyjątkowo elegancko.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2016
pixel