Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Torba czy walizka - co wziąć na weekendowy wyjazd?

2021-06-14
Torba czy walizka - co wziąć na weekendowy wyjazd?

Odwieczny problem – w co się zapakować jadąc na wakacje. Nie ma tu ani dobrej ani złej odpowiedzi, wszystko zależy od tego, jakie mamy potrzeby oraz gdzie i czym zamierzamy dotrzeć.

Główne zalety torby podróżnej


Przede wszystkim zaletą torby podróżnej jest jej elastyczność i to, że zmieści się praktycznie wszędzie, bez względu na to, czy jedziemy autobusem czy samochodem. Szczególnie w przypadku wyjazdów grupowych jest to ważne, jeśli do bagażnika trzeba schować kilka toreb. Ponadto jej elastyczność gwarantuje to, że zajmuje mniej miejsca w szafie po wypakowaniu z niej rzeczy. Model od Paolo Peruzzi jest dobrym przykładem, jest miękka i łatwo ją złożyć.
TORBA MĘSKA PODRÓŻNA WEEKENDER PAOLO PERUZZI V-05

Jeśli wyjeżdżamy na weekend w sezonie wakacyjnym, zazwyczaj nie zabieramy ze sobą ciężkich rzeczy. Zaletą torby jest jej lekkość i łatwość przeniesienia na ramieniu przez dowolny teren. Skórzana torba męska Solier jest dodatkowo elegancka, wykonana z wysokiej klasy skóry naturalnej. Ma też wiele kieszeni, w których można ukryć mniejsze przedmioty, zapobiegając ich zagubieniu.


SKÓRZANA TORBA MĘSKA WEEKENDOWA SOLIER SL19 BRANDON CIEMNY BRĄZ

 

Z kolei na weekend dla pań polecamy bawełnianą torbę weekender DAAG ZONE w kolorze oliwkowym. Ma ona bardzo wygodny pas do przenoszenia bagażu i dzięki temu, z jakiego materiału, jest bardzo miękka.


BAWEŁNIANA TORBA WEEKENDER UNISEX 2JUS BY DAAG ZONE 4 OLIWKA

 

Główne zalety walizek


Przede wszystkim zabranie na wyjazd walizki jest czymś, co pomoże w utrzymaniu porządku i łatwo odnajdziemy wszystkie potrzebne rzeczy. Podczas wyjazdów weekendowych najczęściej nie decydujemy się na wypakowanie wszystkich rzeczy, a walizka stanowi swego rodzaju szafę na nasze rzeczy. Wiele modeli walizek ma wewnętrzne kieszenie, do których chowamy drobiazgi. Pozostałe mniejsze rzeczy nierzadko zabieramy w oddzielnej kosmetyczce stawianej w łazience. Małej wielkości walizka Solier, pomieści wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Ma też obrotowe kółka, dzięki czemu bardzo wygodnie nią manewrować, a dodatkowo wyposażona jest w pasy, uniemożliwiające przesuwanie się spakowanych rzeczy.

Z jednej strony mamy miękkie walizki, a z drugiej twarde, wykonane z solidnych materiałów ABS, jak to jest w przypadku innego modelu od marki Solier. W nich można przewozić wszystko, nawet delikatne słodycze czy pocztówki, którymi chcemy obdarować goszczącą nas osobę. Tego typu walizki łatwo się czyści i wyglądają niezwykle elegancko.

MAŁA WALIZKA KABINOWA ABS 55X37X24CM STL838 CZARNA

 

Połączenie torby z walizką


Wyjazdy na weekendy mogą też się wiązać z koniecznością zabrania ze sobą laptopa. Obecnie wiele firm oczekuje od swoich pracowników, że będą do dyspozycji także w tym czasie. Na tego typu okoliczności można wybrać coś, co łączy walizkę i torbę podróżną w jednym. Skórzana damska torba McKlein Glenn Ellyn to model typowo biznesowy, posiadający odpinany wózek. Ten model, tak samo jak męski odpowiednik (z wbudowanym stelażem) – McKlein Lasalle są bardzo eleganckie i nadają się na każdą podróż.
Torby 2 w 1 są idealną opcją, ponieważ można prowadzić je za pomocą stelażu, jak i trzymać za uchwyt, jeśli trzeba je przenieść przez nierówny teren lub wnieść po schodach.
SKÓRZANA TORBA DAMSKA NA LAPTOPA 15,4" Z ODPINANYM WÓZKIEM MCKLEIN GLEN ELLYN 94365 CZERWONA
WALIZKA PODRÓŻNA ZE SKÓRY NA LAPTOPA 17" MCKLEIN LASALLE 83405

 

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2021

Polecane

pixel