Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Skóra naturalna vs. eko-skóra – która lepsza?

2016-05-09
Skóra ekologiczna ? modny wygląd i atrakcyjna cena

Skóra ekologiczna jest syntetycznym materiałem, imitującym skórę naturalną. Osoby wybierające eko-skórę bardzo często nie chcą przyczyniać się do cierpienia zwierząt, wybierając ?bardziej przyjazny? materiał. Niektóre produkty z eko-skóry bywają łudząco podobne do produktów ze skóry naturalnej ? równie miękkie, delikatne i gładkie. Inne, nieco twardsze i sztywniejsze znakomicie sprawdzą się w przypadku torebek kuferków i produktów o regularnej formie.

Taka torebka jest niezwykle funkcjonalna i trwała. Dzięki użyciu skóry ekologicznej możesz być pewna, że jej forma pozostanie niezmienna.
Niezaprzeczalnym walorem torebek z eko-skóry jest ich atrakcyjna cena. Takie tanie torebki damskie bywają nawet dwa lub trzy razy tańsze niż torebki wykonane ze skóry naturalnej. Oznacza to, że zamiast jednej skórzanej torebki możemy mieć kilka dostosowanych do innych okazji i okoliczności. Niższa cena daje nam również możliwość częstszej zmiany dodatków i dopasowania ich designu do aktualnych trendów.
Skóra ekologiczna jest łatwa w konserwacji, odporna na wodę i wytrzymała. Dostępna w ogromnym wyborze faktur i fasonów, pozwala wybrać idealny do swoich potrzeb produkt. Jeśli co sezon zmieniasz dodatki, lubisz otaczać się oryginalnymi fasonami, różnorodnością kolorów i fasonów ? akcesoria z eko-skóry będą dla Ciebie idealne.

Skóra naturalna ? klasyka i doskonały styl

Skóra naturalna będzie najlepszym materiałem dla osób, które cenią najwyższą jakość i nie uznają kompromisów. Skóra naturalna jest bardzo trwała i odporna na uszkodzenia. Dodatki wykonane ze skóry naturalnej często służą nam przez wiele lat, a odpowiednio konserwowane zachowują niezmienny wygląd i doskonałą jakość.

Taki materiał jest symbolem prestiżu i doskonałego gustu. Podkreśla profesjonalizm i perfekcyjny wizerunek swojego właściciela, dodaje elegancji i najlepszego stylu. Możesz być pewna, że noszą skórzaną torebkę, portfel czy torbę na laptopa będziesz wyglądać doskonale w każdej sytuacji.

Skórzany, najwyższej jakości portfel w intensywnym kolorze doskonale zaakcentuje Twój wyjątkowy gust i zamiłowanie do piękna. Doskonały na prezent, zachwyci każdą entuzjastkę ponadczasowych rozwiązań i klasycznej elegancji.
Skóra naturalna ma jednak niewielką odporność na wodę i niskie temperatury. Aby zachować swój urok wymaga również należytej pielęgnacji. Zwłaszcza dla niektórych, sporym minusem naturalnej skóry może być również jej cena. Produkty wykonane z tego materiału są sporo droższe niż produkty ze skóry ekologicznej.
Pokaż więcej wpisów z Maj 2016
pixel