Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Plecak vs. torebka damska - na co się zdecydować?

2019-08-19
Plecak vs. torebka damska - na co się zdecydować?
Modowe trendy ostatnich sezonów zachęcają, by klasyczną torebkę zastąpić plecakiem. Wiele pań przy tworzeniu swoich stylizacji staje przed dylematem – czy wybrać plecak, czy torebkę? Klasyczna torebka zawsze jest pod ręką. Dostęp do niej jest szybszy i łatwiejszy – plecak trzeba wcześniej zdjąć z ramion. Na które rozwiązanie zdecydować się, stawiając na formalny szyk i elegancję, a co pozwoli wprowadzić do kreacji nieco luzu i złagodzi biznesowy wizerunek?

Skórzane torebki damskie - elegancja w najwyższym wymiarze

Do budowania formalnego stylu polecamy eleganckie, skórzane torebki damskie. Szlachetny materiał i jakość wykonania zestawione z klasycznym odcieniem czerni w każdej sytuacji będą wyglądać szykownie. Prosty design odnajdzie się w świecie biznesu i świetnie podkreśli profesjonalizm właścicielki. Takie rozwiązanie polecamy każdej kobiecie, która ceni sobie szyk i klasę.
Torebka stylizowana na aktówkę przyda się wszędzie tam, gdzie pierwsze wrażenie otwiera drzwi do sukcesu w negocjacjach. W takich przypadkach doceniany jest profesjonalizm, który warto podkreślać nawet eleganckim sposobem noszenia firmowych dokumentów. Sprzyja temu wielkość torebki, do której zmieszczą się arkusze formatu A4.
TOREBKA SKÓRZANA DAMSKA KUFEREK DAN-A T409 CZARNA

Torebka ze skóry w stylu biznesowej elegancji

Z biznesową elegancją kojarzone są torebki damskie w formie aktówek. To niezastąpione akcesorium w pracy kobiety stawiającej na zawodowy sukces. Podkreśla jej profesjonalizm i świetnie komponuje się ze stylizacją biznesową. Wiśniowy kolor torebki nadaje ciekawego charakteru i nieco ożywia biznesowy styl. Pokazuje też, że właścicielka potrafi czasem odejść od utartych schematów w odcieniach szarości, bieli i czerni i nie boi się niesztampowych rozwiązań. Aktówka jest niezastąpiona przy kontaktach biznesowych i negocjacjach z klientami. To profesjonalizm, szyk i elegancja, z którymi chce się nawiązać dłuższą współpracę.

Polska skórzana teczka aktówka damska elegancka biznesowa wiśniowa G5Polska skórzana teczka aktówka damska elegancka biznesowa wiśniowa G5Polska skórzana teczka aktówka damska elegancka biznesowa wiśniowa G5Polska skórzana teczka aktówka damska elegancka biznesowa wiśniowa G5Polska skórzana teczka aktówka damska elegancka biznesowa wiśniowa G5Polska skórzana teczka aktówka damska elegancka biznesowa wiśniowa G5Polska skórzana teczka aktówka damska elegancka biznesowa wiśniowa G5          POLSKA SKÓRZANA TECZKA AKTÓWKA DAMSKA ELEGANCKA BIZNESOWA WIŚNIOWA G5

Skórzane plecaki damskie na niezobowiązujące okazje

Plecaki damskie to alternatywa dla klasycznych torebek, po którą można sięgnąć przy każdej okazji nie wymagającej formalnego stylu. Polecamy korzystać z niej wszędzie tam, gdzie liczy się wygoda.
Plecak to przede wszystkim komfort towarzyszący noszeniu przy sobie niezbędnych akcesoriów. Nie zsuwa się z ramion i pozwala zachować swobodę rąk. Jest pojemny, więc oprócz codziennego niezbędnika można spakować do niego przekąskę, napój, a nawet drobne zakupy zrobione w drodze do domu.

SKÓRZANY PLECAK DAMSKI PAOLO PERUZZI 117-99 SZARY


Skórzany plecak – na przełamanie formalnego stylu

Nawet jeśli w codziennej pracy niezbędnym towarzyszem kobiety jest elegancka torba typu teczka, nie musi ona żegnać się z wygodnym plecakiem. Może on zastąpić podręczną torebkę będącą dodatkiem do szykownej stylizacji i przełamać jej formalny charakter. Pod warunkiem, że jest to plecak wykonany z dobrej jakości skóry, która przez długi czas zachowa swój estetyczny wygląd.
Do plecaka można schować akcesoria potrzebne każdej kobiecie w ciągu dnia. Przerzucony nonszalancko przez jedno ramię lub zawieszony na przedramieniu plecak pokaże otoczeniu, że jego właścicielka jest silną kobietą, pewną swoich kompetencji i osiągającą zamierzone cele.

Plecak skórzany unisex jednoramienny Always Wild czarny    PLECAK SKÓRZANY UNISEX JEDNORAMIENNY ALWAYS WILD CZARNY
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2019

Polecane

pixel